HDPKK'lı Ahmet Şık'tan darbe tehdidi: 2020'yi bitiremeyecekler

HDPKK'lı Ahmet Şık'tan darbe tehdidi: 2020'yi bitiremeyecekler

20.02.2020 03:14

HDPKK'lı Ahmet Şık, sosyal medyada yayılan bir videosunda "Kimse enseyi karartmasın, artık bu mafya rejimi 2020’yi bitiremeyecek" şeklinde darbe tehdidi kokan skandal sözler sarf etti.


İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca, Osman Kavala hakkında, 15 Temmuz darbe girişimi soruşturması kapsamında gözaltı kararı verildi. Bu kararın ardından açıklamalarda bulunan HDP'li Ahmet Şık adeta darbe tehdidi savurdu.

"2020'Yİ BİTİREMEYECEKLER"
HDP'li Ahmet Şık'ın "Kimse enseyi karartmasın, artık bu mafya rejimi 2020'yi bitiremeyecek" şeklindeki sözleri, darbe tehdidi olarak algılandı. Sosyal medyada yayılan görüntüler sonrası Ahmet Şık'a tepki yağdı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.