"F tipi cemaat dedim infaz ettiler"

06.01.2015 00:00

A Haber’de Sevilay Yükselir moderatörlüğünde yayınlanan ‘Yüzde Yüz Siyaset’ programının konuğu 2007’deki bir yazısından dolayı Fethullah Gülen’in açık hedefi haline gelen ve Ergenekon Davası’nda yargılanan Gazeteci-Yazar Güler Kömürcü’ydü. Seviley Yükselir ve Sabah Gazetesi Özel İstihbarat Müdürü Abdurrahman Şimşek’in sorularını cevaplayan Kömürcü, 8 yıllık sessizliğini ilk kez bozdu.


A Haber'de Sevilay Yükselir moderatörlüğünde yayınlanan 'Yüzde Yüz Siyaset' programının konuğu 2007'deki bir yazısından dolayı Fethullah Gülen'in açık hedefi haline gelen ve Ergenekon Davası'nda yargılanan Gazeteci-Yazar Güler Kömürcü'ydü. Seviley Yükselir ve Sabah Gazetesi Özel İstihbarat Müdürü Abdurrahman Şimşek'in sorularını cevaplayan Kömürcü, 8 yıllık sessizliğini ilk kez bozdu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.