Başkan Erdoğan liderliğindeki AK Parti'nin hizmetleriyle dalga geçmeye çalışan CHP'li Tuncay Özkan rezil oldu | VİDEO

Başkan Erdoğan liderliğindeki AK Parti'nin hizmetleriyle dalga geçmeye çalışan CHP'li Tuncay Özkan rezil oldu | VİDEO
21.04.2020 14:16

Türkiye son 18 yılda yaptığı atılımlarla birçok alanda adeta çağ atladı. AK Parti hükümeti göreve başladığı ilk günden bu yana Başkan Erdoğan liderliğinde milletin refahı ve daha iyi bir hizmet için çalışma yürütürken; yıllarca vatandaşı ikinci sınıf insan olarak görerek hizmet götürmeyen CHP'lileri bu durum rahatsız etti. Başkan Erdoğan'ın bu gerçekleri söylediği görüntülerini CHP'li Tuncay Özkan montajlayarak sosyal medya hesabı üzerinden güya dalga geçmeye çalıştı. AK Parti Gençlik Kolları ise Özkan'ın bu paylaşımına yanıt vererek gerçekleri bir kez daha gözler önüne serdi.


Türkiye 2002 yılından bu yana gerek sağlık, gerek sosyal politikalar, gerekse milli savunma başta olmak üzere birçok alanda yaptığı başarılı yatırımlarla adeta çağ atladı. Başkan Erdoğan'ın göreve başlamasının ardından devlet milletinin refahı için çalışmaya başlarken, yıllarca vatandaşa ikinci sınıf insan muamelesinde bulunan bazı kesimler AK Parti'nin bu hizmetlerinden rahatsız oldu.

Başkan Erdoğan'ın her fırsatta 2002 öncesinde yaşananları hatırlatmasını hazmedemeyen bu kesimin temsilcilerinden CHP'li Tuncay Özkan sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı bir video ile aklı sıra yapılan hizmetlerle dalga geçmeye çalıştı. Özkan'ın bu paylaşımı tepki çekerken, yanıt AK Parti Gençlik Kollarının sosyal medya hesabından geldi. AK Parti Gençlik Kolları, gerçekleri millete hizmet etmeyi bilmeyenlerin yüzüne bir kez daha çarptı.

İŞTE O PAYLAŞIMLAR
1) İşte Cumhurbaşkanımızın anlattığı çek çek bitmeyen meşhur "kızak ambulanslar":

AK Parti'den önce:


Van-2000


Bitlis-2000


Bitlis-2001


Muş-Eylül 2002

Dalga geçtiğinizi sandığınız bu eziyet, sizin zihniyetinizin eseri.

2) Tabii sizin yalan ve iftiradan başka bir eseriniz yok bu millet için, heykelleri saymazsak. Paletli ambulanslarımız Türkiye'nin her yerinde milletimizin emrinde ve hizmetinde.

AK Parti iktidarında:


Muş-2017


Bitlis-2020


Ağrı-2020


Bingöl-2020

3) Görmeyen gözlere, duymayan kulaklara yetmezse bir de milletimizin hizmetine sunulan uçak/helikopter ambulanslar var.

Tabii ki AK Parti icraatı:


Zonguldak-2019


Malatya-2020


Antalya-2020


Van-2020

4) Bu da aklınızca ti'ye aldığınız bir diğer eski Türkiye gerçeği. Yine sizden çok daha iyi hatırlıyoruz hastanelerde doktorların "RÖNTGEN YOK" dediği günleri. İzleyin. Bu da sizin kafanın milletimize verdiği değerin örneği:

5) Sizin ufkunuz "devasa, bin yataklı" perdelerle çevrilmiş çakma sahra hastaneleri. Bu da bizim milletimize verdiğimiz değerin en somut tezahürlerinden dün açtığımız Şehir Hastanemiz, genel başkanınızın anlatımıyla:

6) Basit kelime oyunları ve komik olmayan espriler yapacağınıza biraz da ülkenin nereden nereye geldiğini görmeye çalışın @ATuncayOzkan

Haa, bi daha da müziğimizi çalmayın.

Takvim.com.tr / Özel haber