Ankara'daki patlamanın perde arkası!

Ankara'daki patlamanın perde arkası!

13.10.2015 00:00

Kurtlar Vadisi'ndeki bir sahnede yer alan "Verebildiğimiz kadar kurban vereceğiz Kurban verdikçe barış mesajı vereceğiz Sözümüz barış, Eylemimiz hep savaş olacak" şeklindeki sözler Ankara'da onlarca vatandaşımızı kaybettiğimiz bombalı saldırının perde arkasını özetliyor adeta.


kalan karakter 1000

yozgatlı yozgatlı

Şu memlekette birbirimizi severek saygılı bir şekilde yaşamayı bir türlü öğrenemedik, hep olan ölene oluyor, Avrupalılar daha refah nasıl yaşarız hesabı yaparken, biz birbirimizi üzmenin derdindeyiz sanki...

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 14.10.2015 22:40
Isyankar Isyankar

Guvenlik acigi. Var bunu bu soylemis bunu bu yapmis olmaz butun canlar bizim ve devlet butun olenlerin kan parasini vermek zorunda gunah orda cocuklarda vardi bence ozur sart

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır12
cevapla 14.10.2015 15:52
hasan hasan

ıyıde devletım bunlara karsı nekadar cıddı bır sekılde tetbır aldıgını gormek ıstıyoruz

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır4
cevapla 14.10.2015 07:26

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.