Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 147. yeni bölüm tek parça izle! EDHO son bölüm full izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 147. yeni bölüm tek parça izle! EDHO son bölüm full izle
13.11.2019 00:09

ATV ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 147. bölümüyle izleyicisiyle buluştu. Yeni bölümde oğlu Hızır Ali'yi kurtarmak için Altan ile pazarlık masasına oturan Hızır Çakırbeyli, Tipi'nin yaptığı hareket sonrası büyük bir şok yaşadı. Heyecan dolu sahneleriyle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 147. yeni bölüm tek parça izle seçeneği takvim.com.tr'de.


ÖLÜMCÜL PAZARLIK

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Altan, Hızır Ali'nin elinde olmasının verdiği güvenle, rahatça karşına çıkabildiği Hızır'dan, oğlunun canına karşılık içinde çok önemli bilgilerin olduğu bilgisayarı ister.

TİPİ, ALTAN'A SALDIRIYOR
Böyle bir tehdidin karşısında uzlaşma yoluna gitmek zorunda kalan Hızır, bilgisayarı vermeye razı olsa da Tipi'nin beklenmedik çıkışı Hızır Ali'nin hayatını tehlikeye atacaktır.

TUFAN'IN YEĞENİ ÖLDÜRÜLÜYOR
Oğlunun canını kurtarmak için Altan ile anlaşmak zorunda olan bir diğer isim de Tufan'dır. Aynı oyunu Sınırsızlarla birlikte, bu kez silahların saklandığı depoyu öğrenmek için kuran Altan, ne kadar ciddi olduğunu Tufan'ın gözleri önünde yeğeni Kemal'i öldürerek kanıtlayacaktır.

MELİKE MEFTUN'UN HAİN PLANI NE?
Altan yaptığı eylemlerle Çakırbeylilerin sabrını sınarken, Melike Meftun da yeğenleriyle planlar yapmaya devam eder.

FEYYAZ'DAN ŞAŞIRTAN HAMLE
Ablasının oyunlarından sıkılan Feyyaz ise Meftun ailesinin kontrolünün kendisinde olduğunu bu kez sert bir dille gösterecektir.