Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 139. sezon finali bölümü yayınlandı! İlyas ve Ömür nişanlanıyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 139. sezon finali bölümü yayınlandı! İlyas ve Ömür nişanlanıyor
28.05.2019 23:51

Ekranların sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz aksiyon dolu sezon finali bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Tuzağa düşürülen İlyas, Boran, Behzat, Tekin ve Hurşit'e neler olacağı merakla bekleniyordu. Hurşit'in yaptığı hamle sayesinde ekip kurtuldu. Dostlarının birer birer ölümüne şahit olan Hurşit'in hamlesi, Zeki'nin planını sekteye uğrattı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 139. bölüm izle seçeneği takvim.com.tr'de.


EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SEZON FİNALİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Kendilerine kurulan tuzağı fark edemeyecek kadar öfke dolu olan İlyas ve Behzat, Zeki'nin namlusunun ucunda eli kolu bağlı kalmıştır. Kardeşiyle aynı kaderi paylaşmak üzere olan Haşmet'i ise eski hasmı, yeni dostu Hızır, Tahsin'in elinden son anda kurtarmayı başarır.

ÇAKIRBEYLİLERE KÖTÜ SÜRPRİZ

Dostlarının birer birer ölümüne şahit olan Hurşit'in hamlesi, Zeki'nin planını sekteye uğratacaktır. Tahsin'in ihanetinin ortaya çıkmasıyla asıl düşmanına bir adım daha yaklaştığını düşünen Çakırbeylileri kötü bir sürpriz beklemektedir.

ÇAKIRBEYLİLERE YENİ DÜŞMAN

Zeki Sivri kurduğu oyun sayesinde tek başına başa çıkamadığı Çakırbeylilerin üzerine çok tehlikeli bir düşman salmıştır.

SELCAN'DAN İNTİKAM YEMİNİ

Öldürülen kardeşlerinin intikamını almaya yemin eden Selcan, hazırladığı kara listenin başına Hızır'ı yerleştirir.

ÇAKIRBEYLİLERE NE OLACAK?

Yeni bir hayata başlamak için hazırlık içinde olan İlyas ve Alparslan'ın mutluluğu, Zeki'nin ele geçirilmesine bağlıyken Çakırbeyliler asıl ölümcül darbeyi bu yeni düşmanından alacaktır.