Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 139. sezon finali bölümü yayınlandı! İlyas ve Ömür nişanlanıyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 139. sezon finali bölümü yayınlandı! İlyas ve Ömür nişanlanıyor

28.05.2019 23:51

Ekranların sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz aksiyon dolu sezon finali bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Tuzağa düşürülen İlyas, Boran, Behzat, Tekin ve Hurşit'e neler olacağı merakla bekleniyordu. Hurşit'in yaptığı hamle sayesinde ekip kurtuldu. Dostlarının birer birer ölümüne şahit olan Hurşit'in hamlesi, Zeki'nin planını sekteye uğrattı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 139. bölüm izle seçeneği takvim.com.tr'de.


EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SEZON FİNALİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Kendilerine kurulan tuzağı fark edemeyecek kadar öfke dolu olan İlyas ve Behzat, Zeki'nin namlusunun ucunda eli kolu bağlı kalmıştır. Kardeşiyle aynı kaderi paylaşmak üzere olan Haşmet'i ise eski hasmı, yeni dostu Hızır, Tahsin'in elinden son anda kurtarmayı başarır.

ÇAKIRBEYLİLERE KÖTÜ SÜRPRİZ

Dostlarının birer birer ölümüne şahit olan Hurşit'in hamlesi, Zeki'nin planını sekteye uğratacaktır. Tahsin'in ihanetinin ortaya çıkmasıyla asıl düşmanına bir adım daha yaklaştığını düşünen Çakırbeylileri kötü bir sürpriz beklemektedir.

ÇAKIRBEYLİLERE YENİ DÜŞMAN

Zeki Sivri kurduğu oyun sayesinde tek başına başa çıkamadığı Çakırbeylilerin üzerine çok tehlikeli bir düşman salmıştır.

SELCAN'DAN İNTİKAM YEMİNİ

Öldürülen kardeşlerinin intikamını almaya yemin eden Selcan, hazırladığı kara listenin başına Hızır'ı yerleştirir.

ÇAKIRBEYLİLERE NE OLACAK?

Yeni bir hayata başlamak için hazırlık içinde olan İlyas ve Alparslan'ın mutluluğu, Zeki'nin ele geçirilmesine bağlıyken Çakırbeyliler asıl ölümcül darbeyi bu yeni düşmanından alacaktır.

kalan karakter 1000

Erdem Erdem

Demek ki bütün kadroyu vurmadan ya da herkesi öldürmeden, öldürmüş gibi göstermeden de güzel bi sezon finali yapılabiliyormuş. tebrik ederim.

Aynı Görüşte misiniz?
evet51
hayır6
cevapla 31.05.2019 10:18
Etem OKKALI Etem OKKALI

Tek kelimeyle müthiş, emeği geçen tüm eşkiya dünyaya hümdar olmaz ekibini kutluyorum. Yılmadan bıkmadan büyük bir zevkle izledim izlicemde. Ayrıca şunu hemen dile getirmek istiyorum çok ama çok harika Sezon finali izledim. Dizideki Karakterleri ayrı ayrı tebrik ederim. Başta çakırbeyli ve façalılar olmak üzre. Helal olsun.Tüm ekibin başarılarının devamını diliyor saygılarımı sunuyorum.

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır5
cevapla 30.05.2019 03:51
Canatan YILMAZ Canatan YILMAZ

BEN BUNCA DİZİ İZLEDİM BU KADAR GÜZEL BİR SEZON FİNALİNİ İLK DEFA İZLEDİM,KUTLUYORUM SİZİ VE SABIRSIZLIKLA YENİ SEZONU BEKLİYORUM.

Aynı Görüşte misiniz?
evet28
hayır6
cevapla 29.05.2019 14:23

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.