Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 133. bölümde Haşmet ve Hızır yakalanıyor!

17.04.2019 00:33

Ekranların sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Mesut'un adamları Hızır ve Haşmet'in evini basıp ikiliyi sorguya aldı. Peki, yeni bölümde neler yaşandı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 133. bölüm izle seçeneği takvim.com.tr'de.


EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 133. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Yeni bir anlaşma yapmak için Mesut'la tekrar bir araya gelen Hızır ve Haşmet'in planı, kardeşlerinin onlardan habersiz yaptığı operasyonla bozulmuştur.

MESUT DÜŞMANLIĞI DEVAM ETTİRİYOR

Ünal Kaplan ile el sıkışması beklenen Mesut, düşmanlığını devam ettirmek için güçlü bir sebep daha edinir. Akif'e sıkılan kurşunu şahsına yapılmış bir hareket olarak algılar ve hiç vakit kaybetmeden harekete geçer.

ÇAKIRBEYLİ VE FAÇALI AİLESİ DERİNDEN SARSILIYOR

Mesut ile işlerin eskisinden de kötü bir hal alması, hem Çakırbeyli hem de Façalı ailesini derinden sarsacaktır. Bu iki ailenin bir güç gösterisine ihtiyacı olduğunu düşünen Mesut, verdiği talimatla Hızır ve Haşmet'i ailelerin gözleri önünde evlerinden aldırır.

İLYAS VE BEHZAT TUZAĞA DOĞRU ÇEKİLİYOR

Ağabeylerinin zor kullanarak alınmasına şahit olan İlyas ve Behzat'ın dışarıda bırakılmasının ise önemli bir sebebi vardır. O sebep, ortak menfaatler için birlikte hareket eden ikilinin, başlarında ağabeyleri yokken kendilerini öldürtecek bir hataya bulaşacak olmasıdır. Nitekim çok geçmeden bu planın ne kadar yerinde bir plan olduğu kanıtlanır.

ÜNAL KAPLAN ÖLECEK Mİ?

Ünal Kaplan'ı ölümle tehdit ederek Mesut'u tuzağa çekmesini bekleyen İlyas ve Behzat'ın unuttuğu şey, içlerinde bir muhbir olduğu gerçeği olacaktır.

kalan karakter 1000

muhammet kaya muhammet kaya

her zaman ki gibi süper bi bölüm emeği geçenlere teşekkür ederim.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 20.04.2019 12:29
Ercan Ercan

Hızır fermanın ölmesine izin vermez, başına fahri babayı diker, zaman içinde ferman fahrinin nasıl bir babacan olduğunu anlar ve yaptıklarından pişman olur, böylece kendisini af ettirmek için de bir çok ölüme engel olmak için fedakarlık eder, böylece aileye dahil olur, zaman içinde ise fahriyi kurtarmak için ölür. senaryo bu mu sayın yönetmen :))))))

Aynı Görüşte misiniz?
evet38
hayır3
cevapla 17.04.2019 12:17

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.