Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 130. bölümde Ünal Hızırlara ihanet edecek mi?

26.03.2019 23:44

ATV'nin efsane dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz heyecan dolu yeni bölümüyle ekranlara geldi. Yeni bölümde İlyas'ın Alparslan'a fedaileri sorması herkesi şaşırttı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 130. bölüm izle seçeneği takvim.com.tr'de.


ATV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümüyle izleyici karşısına çıkıyor. Çakırbeyliler yeni bölümde Fuat'ın peşine düşüyor. Ünal Kaplan'ın ihanet edip etmediği izleyiciler tarafından merak ediliyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 130. bölüm izle seçeneğini üst kısımda bulabilirsiniz.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 130. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Fuat'ın peşine düşen Çakırbeyliler, paralarının teslim edildiği kişinin Zeki olduğunu gördüklerinde Ünal Kaplan'ın ihanetine uğradıklarını anlarlar. Liderlerinin yaptığı bu hamleye kayıtsız kalamayacak olan masa üyeleri, bir bedel ödetilmesi konusunda hemfikir olacaklardır.

HIZIR, ÜNAL'IN İHANETİNİ BELGELEMEK İSTİYOR

Hızır'ın planı ise Fuat'ı konuşturarak ihaneti belgelemek ve sonucunda masanın liderini değiştirmektir. Yaptıklarının karşılığında masasını kaybedeceğini tahmin eden Ünal Kaplan da çok iyi bir planla karşılık vermesi gerektiğini bilmektedir.

FERMAN, ZEKİ'NİN YENİ KURBANI OLUYOR

Çakırbeylilerin elinden kurtulmayı başaran Zeki, kendine yeni ortaklar ararken Façalılardan Ferman'ı tuzağına düşürür. Babası Haşmet'le arası açılan Ferman, Zeki'nin yeni kurbanı olduğunun farkına varamayacak kadar tecrübesiz olduğundan işlerin sarpa sarmasına yol açacaktır.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.