Bir Zamanlar Çukurova 25. bölümde yaşanan kaza herkesi şok ediyor!

22.03.2019 00:23

Tüm Çukurova'nın kazayı konuştuğu Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni bölümüyle izleyici karşısına çıktı. İzleyiciler Züleyha ve Müjgan'a neler olacağını merak ediyordu. Bir Zamanlar Çukurova 25. bölüm izle seçeneği takvim.com.tr'de.


Perşembe akşamları izleyicileri ekranlara kilitleyen Bir Zamanlar Çukurova ATV ekranlarında yeni bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Geçen haftaki bölümün son sahnesinde Züleyha ve Müjgan'ın içinde bulunduğu arabanın frenleri tutmamıştı. İzleyiciler bu nedenle Müjgan ve Züleyha'ya neler olacağını merak ediyordu. Peki, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde neler olacak? Bir Zamanlar Çukurova 25. bölüm izle seçeneğini haberimizin üst kısmında bulabilirsiniz.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 25. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Demir Yaman, Yılmaz için kurduğu kapana kendi kısıldı. Yılmaz'ı hayatından ebediyen silmek için elinden geleni ardına koymayan Demir Yaman, iki masum kadının ölümüne mi sebep oldu?

FEHMİ'NİN VİCDAN AZABI ARTIYOR

Yılmaz'ın arabasını bozmak için yüklü bir miktar para alan Fehmi, bu vicdan azabının üstesinden gelebilecek mi? Tüm Çukurova'yı sarsan bu acı haber hangi felaketleri de arkasından getirecek?

ÇUKUROVA'DA BÜYÜK KAZA!

Züleyha ve Müjgan'ı kendi arabasında o halde gören Yılmaz'ın gözyaşları kimin için? Züleyha ve Müjgan, fena halde kaza yapan arabada ölümle burun burunayken Çukurova ahalisinin merak ettiği başka bir soru var; ikisinin Yılmaz'ın arabasında ne işi var? Hünkar ve Fekeli neler olup bittiğini anlamaya çalışmak için tekrar aynı masaya oturuyor. Fakat bilmedikleri bir şey var, yalnız değiller. Hünkar ve Fekeli'yi takip edip onları yaylım ateşine tutanlar kim?

kalan karakter 1000

erdal erman amasya erdal erman amasya

merhaba bi zamanlar çukurova dizisini 1.bölümden itibaren,ölesiye çok ama çok beğenerek ve severek izlemekten çok memnun ve çok mutluyum çok müthiş bi yapım

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 22.03.2019 16:04
NERMİN NERMİN

DEMİRDEN NEFRET EDİYORUM YILMAZ İLE ZÜLEYHA BİR AN ÖNCE KAVUŞSUNLAR

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 22.03.2019 11:06
BEYDA BEYDA

COK GÜZEL OLUMUŞ

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 22.03.2019 09:11

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.