Bir Zamanlar Çukurova 16. bölüm tek parça full izle | Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle

24.07.2019 09:04

Bir Zamanlar Çukurova’nın 16. bölümü yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova'da kartlar yeniden karılıyor! Yılmaz'ın kendi elleriyle kurduğu Sanayi Odası'nın Başkanı kim olacak? Züleyha yeni arabasıyla İstanbul'a mı kaçıyor? Uhuletle ve suhuletle, Yamanların Demir'ini bitirme operasyonlarına devam eden Fekeli ve Yılmaz'ın sıradaki planları ne? Bir Zamanlar Çukurova 16. son bölüm izle.Züleyha İstanbul'a mı kaçıyor?
Çukurova'da kartlar yeniden karılıyor! Yılmaz'ın kendi elleriyle kurduğu Sanayi Odası'nın Başkanı kim olacak? Kuşaklardır Adanalı olan Demir Yaman mı yoksa İstanbul'dan gelen Yılmaz mı? Züleyha yeni arabasıyla İstanbul'a mı kaçıyor? Demir kendi elleriyle kendi kuyusunu mu kazıyor? Züleyha'ya aldığı, konağın dilinden düşmeyen araba, Züleyha'nın kaçış planının bir parçası mı olacak? Sırlar bir bir ortaya çıkıyor, yer yerinden oynuyor. Kendi kafasına göre iş yapan Gaffur, bunun bedelini nasıl ödeyecek? Uhuletle ve suhuletle, Yamanların Demir'ini bitirme operasyonlarına devam eden Fekeli ve Yılmaz'ın sıradaki planları ne? Yeni karşılaşmalar, yine Çukurova'da olayların fitilini ateşleyecek.

kalan karakter 1000

erdal erman amasya erdal erman amasya

merhaba bi zamanlar çukurova dizisini 1.bölümden itibaren çok ama çok severek ve beğenerek izlemekten çok memnunum

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 12.01.2019 16:54
erdal erman amasya erdal erman amasya

merhaba bi zamanlar çukurova dizisini 1.bölümden itibaren çok ama çok severek ve beğenerek izlemekten çok memnunum

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 12.01.2019 16:54

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.