Benim İçin Üzülme 19. bölüm

Benim İçin Üzülme 19. bölüm

13.03.2013 00:00

Nermin ve Harun bir kez daha Niyazi'yi Buke'den uzak tutmayı başarabilecek midir? Harun, Davut'un uyarılarına rağmen Buke'nin peşinden koşmaya devam edecek midir?


Nermin ve Harun bir kez daha Niyazi'yi Buke'den uzak tutmayı başarabilecek midir? Harun, Davut'un uyarılarına rağmen Buke'nin peşinden koşmaya devam edecek midir? Sinan'ın yaptığı seçim Irmak'ı, babasının yanında zor durumda bırakırken Irmak her şeye rağmen Sinan'ı kaybetmemek için yeni planlar yapacaktır. Şahin'in ise artık yeni bir problemi vardır; Naz. Şahin, Naz'ın, zannettiği kadar kolay lokma olmadığını anlayacaktır.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.