Takvim

Bugünkü
Takvim
ABONE OL

Yazıklar olsun Nevzat

CHP'liler, 'u ziyaret etti. Başkan , "Nevzat Şakar bana ziyaretle ilgili bilgi vermedi. Şike sürecindeki tavırları belli. Yüz bin kere yazıklar olsun" dedi

Yazıklar olsun Nevzat
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı , Grup Başkanvekili ve Bolu Milletvekili ile bazı partililerin Asbaşkanı Nevzat Şakar tarafından kulüp binasında kabul edilmesi ve forma hediye edilerek uğurlanması Trabzonspor'u karıştırdı.

BANA HABER VERMEDİ
Trabzonspor Başkanı , CHP Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun şikeden ceza alan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ı ziyaretini kast ederek yaptığı açıklamada, "Onların şike süreciyle ilgili tavrı belli. Nevzat Bey ziyaret için bana haber vermedi, yüz bin kere yazıklar olsun" dedi. Şener, CHP'nin Trabzonspor'u bir şartla ziyaret edebileceğini o da kendilerinden özür dilemek şartıyla ziyaret edebileceğini belirtti. Nevzat Şakar'ın bu çıkıştan sonra istifa edeceği konuşuluyor.

BABAM DÖVERDİ
HALK Partili bir ailenin çocuğu olduğunun altını çizen Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, "Ama Halk Partisi böyle değildi ki! Rahmetli babam mezardan çıksa bunları döverdi" diye konuştu.