Aldatmak 46. bölüm fragmanı yayınlandı: Oğlum sen celladına aşık olmuşsun!

ATV ekranlarının sevilen dizisi Aldatmak’ın merakla beklenen 46. bölüm fragmanı yayınlandı. Mualla’nın “Oğlum sen celladına aşık olmuşsun!” sözleri fragmana damga vurdu. İşte Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi Aldatmak’ın 46. bölüm fragmanı...

Giriş Tarihi 17 Kasım 2023, 15:32 Güncelleme 17 Kasım 2023, 15:32
Aldatmak 46. bölüm fragmanı yayınlandı: Oğlum sen celladına aşık olmuşsun!

Başrollerinde Ercan Kesal, Mustafa Uğurlu ve Vahide Perçin'in yer aldığı, ATV'nin sevilen dizisi Aldatmak'ın merakla beklenen 46. bölüm fragmanı yayınlandı.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Tarık'ı parmaklıklar ardına gönderecek delilin peşine ayrı ayrı düşen Güzide ve Tarık, bu delili bir başkasının ele geçirdiğinden habersizdir.

Güzide'nin posta kutusunun içindekilere ulaşma ihtimaline karşı yeni bir plan devreye sokan Tarık, Güzide'yi büyük bir tehlikeye atar.

Videoda gördüğü Oylum'un aslında kim olduğunu anlayan Celal, Kahraman ısrar etse de bu sırrı saklamakta oldukça zorlanacaktır.

Kahraman ise Oylum'a karşı ördüğü duvarları, Can'ı tehdit eden bir durum sonucunda yıkmak zorunda kalır. Güzide, Eşmeli'de kaybettiği evladı olabilecek başka birini tespit eder. Bu kişiye ulaşmak için uzun bir yol gitmesi gerekse de, yolculuğunda yalnız olmayacaktır.

'Aldatmak' sürprizlerle dolu yeni bölümüyle perşembe saat 20.00'de atv'de.