Ateş Kuşları 26. bölüm 2. fragmanı yayınlandı: “Lara Eyüboğlu’nu tasarlayarak öldürme teşebbüsünden tutuklusun”

ATV ekranlarının sevilen dizisi Ateş Kuşları 26. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm öncesi nefes kesen fragmana Gülayşe’yi öldürmeye çalışan Rıza’nın hain planı damga vurdu. İşte Cuma akşamlarının sevilen dizisi Ateş Kuşları 26. bölüm 2. fragmanı...

Giriş Tarihi 03 Ekim 2023, 12:20 Güncelleme 03 Ekim 2023, 12:28
Ateş Kuşları 26. bölüm 2. fragmanı yayınlandı: “Lara Eyüboğlu’nu tasarlayarak öldürme teşebbüsünden tutuklusun”

İÇİNDEKİLER

ATV'nin ilgiyle takip edilen dizisi Ateş Kuşları 26. bölüm 2. fragmanı yayınlandı.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
'Ateş Kuşları'nın 25. bölümünde; Nazmiye ve Hüma, Eyüpoğlu Konağı'ndan ayrılıp geçici olarak Kara ve Feza'nın evinde yaşamaya başladı.

Nazmiye; Kara'ya, böbrek hastalarına zararlı olan bir ağrı kesici attığı kahveyi servis etti. Ardından Gülayşe; Feza'nın çetesini çökertmek için Kara ile işbirliği yapmak üzere Kara'nın evine gitti.

Böbreğinin iflas ettiğini dile getiren Kara, Gülayşe'yle konuşurken bayıldı. Kendine geldiğinde ise ölmek üzere olduğunu söyledi. Yerde yatan Kara'nın yanında yardım çığlıkları atan Gülayşe'nin imdadına kimse koşmadı. Gülayşe'nin haykırışlarını duyan Nazmiye ise duymazlıktan gelerek kahvesini yudumlamaya devam etti.

Yapımı Mehmet Bozdağ'a, proje tasarımı ve senaryosu Ayşe Ferda Eryılmaz ile Nehir Erdem'e ait; yönetmenliğini Bülent İşbilen'in yaptığı, başrollerini İlayda Alişan, Hande Soral, Burak Tozkoparan ve Görkem Sevindik'in üstlendiği 'Ateş Kuşları'nın 25. bölümü seyirciden yoğun ilgi görürken, sosyal medyada da en çok konuşulanlar arasında yer aldı.