Takvim

Bugünkü
Takvim
 • Televizyon
 • 07.04.2021 20:05
 •  - 
 • Son Güncelleme:
 •  
 • 07.04.2021 20:05
ABONE OL

canlı izle! ATV dizisi Kuruluş Osman son bölüm izle!

izle! ATV ekranlarında her Çarşamba akşamı izleyicilerini ekran başına kiltleyen Kuruluş Osman son bölüm izle! Heyecan dolu dizide bu hafta; Nikola'nın planına karşılık kendi stratejisini kuran Osman Bey ise Dündar Bey'i ele geçirmek için zekice bir plan kuracak.

Kuruluş Osman 53. bölüm canlı izle! ATV dizisi Kuruluş Osman son bölüm izle!

Kuruluş Osman 53. son bölüm izle! Kuruluş Osman 53. bölüm izle! ATV'de izlenme rekorları kıran sevilen dizi Kuruluş Osman heyecan dolu bir bölümle daha ekranlarda olacak. Kuruluş Osman'da bu hafta; Umur Bey ve Osman Bey arasındaki konuşmasını öğrenen ve deşifre olduğunu anlayan Dündar Bey, çareyi İnegöl Kalesi'ne giderek Nikola'ya sığınmakta bulacak. İşte Kuruluş Osman 53. bölüm izleme ekranı!

KURULUŞ OSMAN 53. BÖLÜM İZLE!

Kuruluş Osman izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

KURULUŞ OSMAN İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

KURULUŞ OSMAN'DA BU HAFTA!

Şeyh Edebalı'nın dergahındaki buluşmada obadaki hainle ilgili kanıta ulaşan Osman Bey, derhal amcası Dündar Bey'in peşine düşer. Umur Bey'e kanıtı kendisinden sakladığı için tepki gösteren Osman Bey, Dündar Bey'in ne pahasına olursa olsun bulunması için Alplerine talimat verir.

Umur Bey ve Osman Bey arasındaki konuşmasını öğrenen ve deşifre olduğunu anlayan Dündar Bey, çareyi İnegöl Kalesi'ne giderek Nikola'ya sığınmakta bulur. Dündar Bey'in deşifre olması Papa'nın ajanları Süleyman ve Melik'i de telaşlandırır. Dündar Bey'in ihanetinin ortaya çıktığını anlayan Hazal Hatun, yardım istediği Süleyman ve Melik'le birlikte yakalanıp obaya getirilir.

Savcı Bey ise Bayhoca'nın ölümünden sorumlu tuttuğu Dündar Bey'in cezasını bizzat kesmek istemektedir.

   Osman Bey'in amcasının ihanetiyle yaşadığı şoku fırsat bilerek Söğüt'e saldırı planlayan Nikola, İnegöl Kalesi'ne giden Gündüz Bey'den Dündar Bey için taleplerde bulunur. Nikola'nın planına karşılık kendi stratejisini kuran Osman Bey ise Dündar Bey'i ele geçirmek için zekice bir plan kurar.

   Osman Bey, Dündar Bey'i ele geçirmek için ne yapacak? Nikola, Dündar Bey'e karşılık Osman Bey'den ne talep edecek? Osman Bey, ihanetin kanıtını saklayan Malhun Hatun ve Umur Bey'e nasıl tepki gösterecek? Aygül Hatun, Hazal Hatun'u öldürecek mi? Osman Bey, Papa'nın ajanları Süleyman ve Melik'i nasıl cezalandıracak? Nikola, Kayı Obası'ndaki karışıklıktan nasıl faydanalanacak? Malhun Hatun, Osman Bey'in güvenini yeniden kazanmak için ne yapacak? Savcı Bey, şehit oğlu Bayhoca'nın intikamını almak için ne yapacak?