Takvim

Bugünkü
Takvim
 • Televizyon
 • 24.02.2021 22:44
 •  - 
 • Son Güncelleme:
 •  
 • 24.02.2021 23:07
ABONE OL

() 'dan ayrıldı mı? Didem Balçın kimdir, kaç yaşında, nereli?

'un iskan politikasını gerçekleştirmek için ata otağına gönderilmesi için Osman Bey karar aldı. Bu karar neticesinde obada veda anında duygusal anlar yaşandı. İzleyiciler bu bağlamda Selcan Hatun karakterinin diziye veda edip etmediğini öğrenmek istiyor. Peki, Selcan Hatun () 'dan ayrıldı mı? Didem Balçın kimdir, kaç yaşında, nereli?

Didem Balçın Kuruluş Osman'dan ayrıldı mı?

Osman Bey'in iskan politikası neticesinde Selcan Hatun'u kendi boyunu getirmesi için görevlendirmesi izleyicileri ekran başına kilitleyen sahnelerden oldu. İzleyiciler Diriliş Ertuğrul'dan bu yana Selcan Hatun karakterine hayat veren Didem Balçın'ın diziden ayrılıp ayrılmadığını merak ediyor. Peki, Selcan Hatun (Didem Balçın) Kuruluş Osman'dan ayrıldı mı? Didem Balçın kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte merak edilenler...

SELCAN HATUN (DİDEM BALÇIN) KURULUŞ OSMAN'DAN AYRILDI MI?

Selcan Hatun (Didem Balçın) Kuruluş Osman'dan ayrıldı mı sorusu hakkında yapım şirketinden bir açıklama yapılmadı. Selcan Hatun'un ilerleyen bölümlerde izleyici karşısında olacağı tahmin ediliyor.

DİDEM BALÇIN KİMDİR?

Didem Balçın, 18 Mayıs 1982 tarihinde Ankara'da doğmuştur. Özlem adında bir ablası vardır. İstanbullu olan annesi Nur Balçın, 1975 yılında Japonya'da düzenlenen Miss Beauty'de Türkiye'yi temsil etti. TRT Radyosu'nda çalışan babası Gazianteplidir. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro ve Oyunculuk Bölümünden mezun oldu.

2011 yılında "Firar" adlı dizide Gönül karakterini canlandırırken Caner Cindoruk,İsmail Hacıoğlu, Engin Şenkan, Ece Çeşmioğlu, Eda Özerkan, Haldun Boysan ile beraber rol aldı.

   2014 yılında "Çakallarla Dans 3: Sıfır Sıkıntı" adlı sinema filminde Timur Acar,Şevket Çoruh, Gürkan Uygun, Ceyhun Yılmaz, İlker Ayrık başrolleri paylaşırlarken Didem Balçın da Fatma karakterini canlandırmıştır.

   10 Aralık 2014 tarihinde TRT 1'de başlayan "Diriliş: Ertuğrul Gazi" adlı dizide Engin Altan Düzyatan, Ertuğrul Gazi'yi canlandırırken Esra Bilgiç, Halime Hatun karakterini canlandırdı. Diğer rollerde ise Kaan Taşaner, Didem Balçın,Serdar Gökhan, Hülya Darcan, Levent Öktem, Hakan Vanlı, Serdar Deniz,Turgut Tunçalp, Mehmet Çevik, Cavit Çetin Güner, Hande Subaşı ve Osman Soykut gibi isimler rol aldı.