Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 03.06.2020 20:08
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 04.06.2020 19:27
ABONE OL

! son bölüm tek parça izle

ATV ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi ve Osmanlı Devleti'nin kuruluş sürecini anlatan 'da bu hafta yeni bir dönem başladı. Yeni bölümde obaya Dündar Bey'in eşi Hazal Hatun'un gelmesiyle birlikte dengeler değişti. Osman Bey uç bölgesindeki Moğol baskısını kırmak için mücadeleye girişecek. Peki, Osman Bey, Moğollara karşı mücadeleyi nasıl örgütleyecek? ve son bölüm izle seçeneği aşağıda yer alıyor.

Kuruluş Osman 24. bölüm izle

Kuruluş Osman 24. bölüm izle seçeneği hakkındaki araştırmalar akşam saatlerinden itibaren izleyiciler tarafından araştırılıyor. Çarşamba akşamlarının vazgeçilmez dizisi Kuruluş Osman'ın 24. bölümünde bu akşam yeni gelişmeler yaşandı.

Yeni bölümde Osman Bey, Bala Hatun'la nikahının ardından düğün hazırlıkları yaparken, Kayı Obası'nda sürpriz gelişmeler yaşanacak. Alişar tehlikesini ortadan kaldırıp Dündar'ın gerçekleri öğrenmesini sağlayan Osman Bey, büyük bir mücadele için harekete geçecek. Peki, yeni bölümde neler olacak? Kuruluş Osman son bölüm izleme linki aşağıda bulunuyor.

KURULUŞ OSMAN SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

KURULUŞ OSMAN 24. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Osman Bey, Bala Hatun'la nikahının ardından düğün hazırlıkları yaparken, Kayı Obası'nda sürpriz gelişmeler yaşanacak. Alişar tehlikesini ortadan kaldırıp Dündar'ın gerçekleri öğrenmesini sağlayan Osman Bey; bu bölümde Kayı Obası'nda yeni bir tehlikeyle karşı karşıya kalırken, uç bölgesindeki Moğol baskısını kırmak için mücadeleye girişecek.

Osman Bey, Moğollara karşı mücadeleyi nasıl örgütleyecek? Osman Bey, Türkmen obalarından beklediği desteği alabilecek mi? Geyhatu ve Moğollar, sancak beylerinin öldürülmesine nasıl tepki verecek? Dündar tarafından Alişar'la evlendirilen Aygül'ün akıbeti ne olacak?

KAYI ALPLERİ ALİŞAR'IN KONAĞINI ELE GEÇİRDİ

Gündüz Bey ve Bamsı Bey liderliğindeki Kayı alpleri, Alişar'ın konağını ele geçirdi.

Kendisine kurulan tuzağı boşa çıkararak Alişar'ı oyuna getiren Osman Bey, Gündüz ve Bamsı beyleri Alişar konağı ele geçirmekle görevlendirdi. Şeyh Edebalı'nın dervişlerinin yanı sıra Bala Hatun ve Selcan Hatun'un da desteğiyle Alişar'ın konağını basan Kayı alpleri kapıyı kırmadan hemen önce Aygül, Zöhre ve Burçin gizli geçitten kaçmayı başardı.

Gündüz Bey ve alpler Kayı bayrağını Alişar'ın konağında dalgalandırdı. Selcan Hatun ise "Zöhre'yle görülecek bi hesabımız vardır, ben peşlerinden giderim" diyerek Bala Hatun'la birlikte Aygül, Zöhre ve Burçin'in peşine düştü.

Kayıların Osman Bey liderliğinde gazaya başlaması Moğollar'dan nasıl karşılık görecek? Aygül, Zöhre ve Burçin, ihanetlerinin bedelini nasıl ödeyecek? Osman Bey, Alişar'ı ve Dündar'ı nasıl cezalandıracak?

OSMAN BEY VE ALİŞAR'IN DÜELLOSU NEFES KESTİ

Osman Bey ve Alişar'ın kozlarını paylaştığı sahneyle zirve yaptı. Alişar'ın tuzağını başına geçiren Osman Bey, alpleriyle birlikte Alişar'ın kuvvetlerini etkisiz haline getirirken durumun kötüye gittiğini fark ederek kaçmaya çalışan Alişar, karşısına Osman Bey'i buldu. Alişar'ın muhafızlarını etkisiz hale getirerek uzun süredir aradığı fırsatı eline geçiren Osman Bey, Alişar'la kozlarını paylaştı.

Alişar'ın sinsi tuzağına ve yardıma gelen Böke'ye rağmen vuruşmadan galip çıkan Osman Bey, "Sana kolay ölüm yok Alişar!" diyerek Alişar'ı ihanetinin ve yalanlarının hesabını vermek üzere alıkoydu.

Osman Bey'in Alişar'ı ele geçirmesi Moğollar ve Geyhatu cephesinde nasıl karşılık bulacak? Alişar suçlarını itiraf edecek mi? Gerçekleri öğrenen Dündar ne yapacak? Osman Bey'in başlattığı gaza uçtaki dengeleri nasıl değiştirecek?