Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 16.03.2020 23:01
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 16.03.2020 23:21
ABONE OL

Bir mektubundan gençken ayak başparmağının çorabında delik açtığını ve çorap giymeyi bıraktığını söyleyen kimdir?

Bir mektubundan gençken ayak başparmağının çorabında hep bir delik açtığını ve bu yüzden çorap giymeyi bıraktığını söyleyen kimdir sorusu bu akşam Kim Olmak İster'de yarışmacıya soruldu. Pazartesi ve cumartesi günleri izleyici karşısına çıkan yarışmada, yarışmaya sorulan bu soru izleyiciler tarafından merakla araştırılmaya başlandı. Peki, merakla araştırılan bu sorunun yanıtı nedir? İşte merakla araştırılan o sorunun şıkları ve cevabı

Kim Milyoner Olmak İster'de dikkat çeken soru!

Ekranların büyük bir merakla takip edilen yarışma programı Kim Olmak İster bu akşam yeni bölümüyle izleyicisiyle buluşuyor. Dünyanın ve Türkiye'nin en çok kazandıran yarışma programında sorulan soru özellikle bu saatlerde izleyiciler tarafından merakla araştırılıyor. Yarışmacının cevap vermekte zorlandığı soruda, "Bir mektubundan gençken ayak başparmağının çorabında hep bir delik açtığını ve bu yüzden çorap giymeyi bıraktığını söyleyen kimdir ?" ifadelerine yer verildi. İşte o soru, şıkları ve cevabı

KİM MİLYONER OLMAK İSTER'DE DİKKAT ÇEKEN SORU

Soru: Bir mektubundan gençken ayak başparmağının çorabında hep bir delik açtığını ve bu yüzden çorap giymeyi bıraktığını söyleyen kimdir?

A: Albert Einstein

B: Nikola Tesla

C: Winston Churcill

D: Napolyon Bonapart

Doğru cevap: A: Albert Einstein

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.