Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 21.11.2019 23:49
  • Son Güncelleme: 22.11.2019 15:40

21 Kasım Perşembe açıklandı mı? , Dağ 2

21 Kasım Perşembe gününün , günün en çok sorgulatılanları arasında bulunuyor. Reyting sonuçları hakkında araştırmalar artış gösterirken 21 Kasım Perşembe günü hangi dizi ya da programın birinci olduğu merak ediliyor. Peki, açıklandı mı? İşte , Dağ 2 hakkında merak edilenler...

Gündüz ve gece kuşağı yapımlarını ekranları başında merakla takip eden izleyiciler 21 Kasım Perşembe gününün reyting sonuçlarını merak ediyor. Bu akşam saat 20.00'de Bir Zamanlar Çukurova 45. bölümüyle izleyicileri ekran başına kilitlerken, beyazperdede izleyiciler tarafından büyük ilgi gösterilen Dağ 2 filmi izleyicisiyle buluştu. İzleyiciler şimdi Bir Zamanlar Çukurova, Dağ 2 ve diğer yapımların reyting sıralamasını öğrenmek istiyor.

21 KASIM PERŞEMBE REYTİNG SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

Total'de Mucize Doktor 39.03 Share alarak birinci, Bir Zamanlar Çukurova 23.56 Share alarak ikinci, Mucize Doktor Özet 23.91 Share alarak üçüncü oldu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.