Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 20.11.2019 22:12
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 30.01.2020 01:53
ABONE OL

2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Osman düşmanlarından intikamını alacak mı?

ATV ekranlarının yeni dizisi 1. bölümüyle bu akşam milyonlarca izleyici tarafından büyük bir ilgiyle takip edildi. Yeni bölümde Tekfurun, Türklerle kurduğu yakın ilişkiden rahatsız olan ezoterik bir yapılanma, kanlı bir operasyon için düğmeye basıyor. Bölümün sona ermesiyle izleyiciler şimdi nı merak ediyor. İşte dizinin ilk bölümünde yaşananlar...

Her hafta çarşamba günleri saat 20.00'de izleyicisiyle buluşacak Kuruluş Osman dizisinin ilk bölümü milyonlarca kişinin dikkatini çekti. Yeni bölümde Amcası Dündar Bey'in yanında kaleye giden Osman, göstermiş olduğu kahramanlık ile bütün planları bozuyor. Bölümün son bulmasıyla birlikte Kuruluş Osman 2. bölüm fragmanı merakla beklenmeye başlandı. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

KURULUŞ OSMAN İLK BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Ağabeyinin yokluğunda Kayı Obası'nı idare eden Dündar Bey, otağ ahalisi ve beylerle birlikte Kulucahisar Tekfuru Yorgopolos'u ziyarete gider.

DÜNDAR BEY'İN AMACI NE?

Dündar Bey'in maksadı Ertuğrul Bey'in kurduğu ilişkiler çerçevesince bir ticaret ve güvenlik anlaşması yapmaktır. Ancak Kayıları burada bekleyen tek şey Yorgopolos'un dostluğu değildir.

KANLI BİR OPERASYON İÇİN HAREKETE GEÇİYOR

Tekfurun, Türklerle kurduğu yakın ilişkiden rahatsız olan ezoterik bir yapılanma, kanlı bir operasyon için düğmeye basar.

OSMAN BEY DÜŞMANLARIN PLANINI BOZUYOR

Amcası Dündar Bey'in yanında kaleye giden Osman, göstermiş olduğu kahramanlık ile bütün planları bozar.

OSMAN İÇİN MÜCADELE BAŞLIYOR

Yaşananlar Kayı'nın gözü kara yiğidi Osman için gizli bağlantılarla dolu tehlikeli bir maceranın başlangıcıdır.