Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 06.11.2019 10:26
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 06.11.2019 10:26
ABONE OL

bugün final mi yapacak? ?

'in final bölümü için geri sayım başladı. Atv'de reyting rekorları kıran dizinin ne zaman final yapacağı yönünde sorular yanıt buldu. Çarşamba günleri ekranlara gelen dizinin hangi tarihte final yapacağı merak ediliyor. Peki, yapacak? ?

Sen Anlat Karadeniz dizisi final bölümü ile seyircisine veda edecek. Başrollerinde Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Öykü Gürman gibi ünlü isimlerin yer aldığı Sen Anlat Karadeniz'in ne zaman final yapacağı merak ediliyor. Yayınlandığı ilk günden beri izleyiciyi ekran başına kilitleyen dizinin final tarihi belli oldu. Peki, Sen Anlat Karadeniz ne zaman final olacak? Sen Anlat Karadeniz bugün final mi yapacak? İşte konu ile ilgili merak edilenler...

SEN ANLAT KARADENİZ NE ZAMAN FİNAL YAPACAK?

Sevilen dizi Sen Anlat Karadeniz'in final bölümü çekimleri tamamlandı. Sen Anlat Karadeniz 13 Kasım'da final yapacak.

Sen Anlat Karadeniz 63. bölüm fragmanı;

SEN ANLAT KARADENİZ 63. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Hiçbir şey tesadüf değildir! Fikret'in herkesten habersiz adım adım planladığı gün gelmiştir. Ve bu güne dek kazandığını düşünenleri büyük bir hüsran beklemektedir. Nikahını yapan Tarık ve Mercan evliliklerinin ilk gecesini baş başa, romantik bir yemekle kutlayacaklardır.

Elbette kendilerine yakışır şekilde bir yemektir bu. Diğer yandan Ferhat ve Hazan kendi hayatlarına dair sarsıcı gerçekler ile yüzleşmek üzeredir. Nefes ile Tahir cephesinde ise yepyeni bir masal başlamak üzeredir.

SEN ANLAT KARADENİZ 62. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Murat, İstanbul'da başını tahmin ettiğinden de büyük bir belaya sokmuştur ve kurtulmak için Trabzon'a doğru yola çıkar. Atlattığını sandığı bu bela Kaleli Ailesi'nin ocağına bir ateş gibi düşecektir.

Hazan beklenmedik bir hareketle bavulunu alarak, Tarık ve Genco'nun yaşadığı Tamar'ların evine yerleşir. Hazan'ın gelişi ile Melek ve Nilüfer akıllarından bile geçmeyen bir oyunun farkına varırlar. Nikah hazırlıkları tamamlanan Tarık ve Mercan ise artık herkesten gizli baş başa buluşmak için fırsat kollar hale gelmiştir.