Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 19.10.2019 23:18
  • Son Güncelleme: 19.10.2019 23:19

Gülen Gözler adlı Yeşilçam filminde hangisi evdeki 5 kızdan birinin adı değildir?

Cumartesi günleri ekranlarında büyük ilgiyle takip edilen Kim Olmak İster yarışmasında yarışmacıya dikkat çeken bir soru soruldu. Kim Milyoner Olmak İster'de yarışmacıya "Gülen Gözler adlı Yeşilçam filminde hangisi evdeki 5 kızdan birinin adı değildir?" sorusu yönetildi. Türkiye'nin en çok kazandıran yarışmasının izleyicileri şimdi bu soruya yanıt arıyor.

Gülen Gözler'de hangisi evdeki 5 kızdan birinin adı değildir?

ekranlarında izleyici karşısına çıkan Kim Olmak İster'de yarışmacıya dikkat çeken bir soru yöneltildi. Soruda, "Gülen Gözler adlı Yeşilçam filminde hangisi evdeki 5 kızdan birinin adı değildir?" ifadelerine yer verildi. İşte merakla araştırılan o sorunun yanıtı...

KİM MİLYONER OLMAK İSTER'DE DİKKAT ÇEKEN SORU

Soru: Gülen Gözler adlı Yeşilçam filminde hangisi evdeki 5 kızdan birinin adı değildir?

A: İsmet
B: Fikret
C: Kudret
D: Hikmet

Doğru Cevap: C: Kudret

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.