Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 18.10.2019 23:26
  • Son Güncelleme: 19.10.2019 18:39

93. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Abdülhamid ihaneti sorgulamaya başlıyor

Her hafta cuma günü saat 20.00'de izleyicisiyle buluşan bu akşam 92. bölümüyle izleyicisiyle buluştu. Heyecan dolu bölümde Abdülhamid meselenin aslını öğrenmek için Ahmet Paşa'yla görüşmek için harekete geçiyor. Bölümün sona ermesiyle birlikte izleyiciler Payitaht Abdülhamid 93. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusuna yanıt arıyor. İşte son bölümde yaşanan gelişmeler...

Payitaht Abdülhamid 93. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Payitaht Abdülhamid'in yeni bölümünde ortalık iyice karışmaya başladı. Yeni bölümde Halil Halid İmro örgütüne silah satılmasını engellemeyi başarıyor ama bu aynı zamanda da başına yeni bir dert açıyor. Heyecan dolu bölümün ardından izleyiciler Payitaht Abdülhamid 93. bölüm fragmanını bekliyor. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Abdülhamid Ahmet Paşa'nın ihanetine inanmaz, ancak Ahmet Paşa'nın kendi ağzından duyunca inanacaktır buna... Rus sefir de görüşmelerine izin vermez. Abdülhamid meselenin aslını öğrenmek için Ahmet Paşa'yla görüşmek zorundadır, bir yol bulmaya çalışır. Zalman ve Cavid'in engellemelerine rağmen keskin zekasıyla diplomatik bir yol bulur. Ahmet Paşa geldiğinde söyledikleri herkesi çok şaşırtacaktır.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.