Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 15.10.2019 18:24
  • Son Güncelleme: 15.10.2019 18:25

filmi kaç yılında ve nerede çekildi? kimler ve konusu nedir?

Türk sinemasının sevilen filmleri arasında yer alan filmi bu akşam saat 20.00'de izleyici karşısına çıkıyor. Filmi ekranları başında takip eden izleyiciler kaç yılında ve nerede çekildi sorusuna yanıt arıyor. Aynı zamanda da merak konusu oldu. İşte filmin konusu...

Süt Kardeşler filmi kaç yılında ve nerede çekildi?

Kemal Sunal'ın unutulmaz filmleri arasında yer alan ve her izlediğimizde bizi defalarca güldüren Süt Kardeşler filmi bu akşam izleyiciyle buluşuyor. İzleyiciler filmi merakla takip ederken Süt Kardeşler filmi kaç yılında ve nerede çekildi sorusuna da yanıt arıyor. İşte Süt Kardeşler filmi oyuncuları ve konusuna dair bilgiler...

SÜT KARDEŞLER FİLMİ KAÇ YILINDA VE NEREDE ÇEKİLDİ?

Hüseyin Rahmi Gürpınar'ın Gülyabani kitabından uyarlanan Süt Kardeşler filmi, 1976 yılı yapımı bir Türk filmidir. Film İstanbul Yeşilköy'de çekilmiştir. Filmin çekildiği konak hala varlığını sürdürmektedir.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.