Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 10.10.2019 20:40
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 11.10.2019 00:18
ABONE OL

39. bölümde Fekeli Çukurova'ya kötü haberi getiriyor

ekranlarında perşembe akşamı saat 20.00’de izleyici karşısına çıkan ’nın yeni bölümünde ortalık iyice karışıyor. Yeni bölümde Fekeli, maalesef İstanbul'dan Adana'ya Prof. Behzat Hekimoğlu'nun kendini vurduğu haberini vermek zorunda kalıyor. Peki, yeni bölümde neler olacak? . bölüm izle seçeneği takvim.com.tr’de.

Perşembe akşamları izleyicisiyle buluşan dizisinde bu akşam yaşanacak olaylar izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Yeni bölümde neler olacağını merakla takip edecek olan izleyiciler bölüm hakkında detayları araştırıyor. Yeni bölümde Züleyha'ya hiç güvenmese de Hünkar da Demir'in telkiniyle yasakların bir kısmını kaldırıyor. . bölüm izle seçeneğini üst kısımda bulabilirsiniz.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 39. BÖLÜM NELER YAŞANACAK?

Demir'e verdiği sözden sonra çiftlikte isyan bayrağını açan Züleyha, Hünkar ile ipleri tamamen koparıyor. Demir cezaevindeyken gitmeyeceğine söz veren Züleyha, evin hanımı olmaya kararlı. Cezaevine Demir'i ziyarete de gidiyor, Demir'in kurtulması için savcı ile de konuşuyor. Züleyha'ya hiç güvenmese de Hünkar da Demir'in telkiniyle yasakların bir kısmını kaldırıyor. Ama elbette Saniye'nin gözünü Züleyha'dan asla ayırmamasını da tembihliyor.

BEHİCE ARTIK FEKELİ KONAĞI'NDA

Fekeli, maalesef İstanbul'dan Adana'ya Prof. Dr. Behzat Hekimoğlu'nun kendini vurduğu haberini vermek zorunda kalıyor. Müjgan ve Yılmaz apar topar İstanbul'a giderler ve dönüşlerinde Behice'yi de yanlarında getirirler.

Hala hanım Behice, yeğeni Müjgan'a Yılmaz'ı çok beğendiğini, Fekeli'yi ise tipik Anadolulu bulduğunu söyler. Ama bu bakış açısı, onu Fekeli ile baş başa sohbetleri sevmesinden alıkoymayacak gibidir.

HÜNKAR ŞERMİN'İ BULUYOR

Şermin'i ifadesini değiştirmesi için Adana ve civarında göz açtırmadan aratan Hünkar, nihayet onu hamam sefası esnasında bulur! Şermin, kendisine yapacakları bir şey kalmadığını ve artık Yamanlardan korkmadığını söylese de Hünkar, içten içe gözünü korkutmayı başarmıştır.

ZÜLEYHA KAÇMAYA MI KARAR VERDİ?

Bir yandan Demir'in yanında yer aldığını gösterse de Züleyha, Yılmaz'ın kendisini hala sevmesinden de çok etkilenmiştir. Şimdi artık Hünkar ona her an kaçacak diye bakarken, aslında Yılmaz ve Müjgan'ın arasında neler olacağına karar verecek kişi de Züleyha'dır!