Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 08.10.2019 10:39
  • Son Güncelleme: 08.10.2019 10:45

59. bölüm fragmanı: Asiye ile Mustafa nikah tazeliyor!

Atv ekranlarında yine fırtınalar estirecek. Çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi üyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. de ayrılan Mustafa ile Asiye, yeni bölümde nikah tazeleyecek. İşte Sen Anlat Karadeniz 59. yeni bölümde yaşanacaklar...

SEN ANLAT KARADENİZ 59. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Tahir'le Nefes kızları için alışverişe çıkarlar. Keyifli başlayan alışveriş Nefes'in içinden çıkan pazarlık canavarıyla ilginç bir hal alır. Mustafa, Asiye'yle nikah tazeleyerek hülle meselesini sonsuza kadar kapatır. Tarık babasının emri doğrultusunda Mercan'la buluşmak zorunda kalır. Karşısında hiç tahmin etmediği bir Mercan vardır.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.