Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 02.10.2019 19:34
  • Son Güncelleme: 03.10.2019 00:26

. bölümde Mustafa çılgına dönüyor!

ekranlarında büyük bir ilgiyle takip edilen dizisi bu akşam yeni bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Yeni bölümde Mustafa'ya ders vermek için başlayan hülle operasyonu kontrolden çıkıyor. Peki, yeni bölümde neler olacak? . bölüm izle seçeneği takvim.com.tr'de.

Çarşamba akşamı saat 20.00'de izleyicisiyle buluşan dizisinin yeni bölümünde heyecan dorukta olacak. Heyecanlı sahnelerin yer alacağı bölümde DNA raporu sonrası kafası karışan Ferhat hıncını istemeden de olsa Hazan'dan alıyor. İzleyicilerin severek takip ettiği dizinin canlı izle seçeneğini üst kısımda bulabilirsiniz. İşte . bölüm izle seçeneği...

SEN ANLAT KARADENİZ 58. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Mustafa'ya ders vermek için başlayan hülle operasyonu kontrolden çıkar.

MUSTAFA ÇILGINA DÖNÜYOR

Hülleci damat olarak Aslan'ın seçilmesi Mustafa'yı delirtir. Mustafa, Aslan'ı evire çevire döver. Kaleliler bu sefer de Aslan'ı şikayetinden vazgeçirmek için yollar ararlar.

FERHAT NE YAPACAK?

DNA raporu sonrası kafası karışan Ferhat hıncını istemeden de olsa Hazan'dan alır.

SÜRPRİZ SON

Hazan'ın Ferhat'a söylediği bir tek söz Ferhat'ı çılgınca bir şey yapmaya iter. Bu durum ikisi için de sürpriz bir şekilde sonlanır.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.