Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 20.09.2019 15:32
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 20.09.2019 15:32
ABONE OL

dizisi final mi yaptı? Leke 2. yeni sezon ne zaman başlayacak? Fragman yayınlandı mı?

dizisinin yeni sezonu heyecanla bekleniyor. Kanal D'de yayın hayatına başlayan Leke dizisinin yeni sezon fragmanını bekleyen hayranları, Kanal D'nin resmi internet adresinde güncel kategoride diziyi göremeyince '' sorusuna yanıt aramaya başladı. Peki, ? Leke 2. yeni sezon ne zaman başlayacak? Fragman yayınlandı mı?

Leke dizisi final mi yaptı?

Leke dizisi 18 Haziran'da 9. bölümüyle sezon finali yaparak ekranlara ara verdiğini duyurdu. Leke'nin sezon finalinin ardından ikinci sezon için araştırmalar başladı. Kanal D'de yayınlanan Leke'nin hangi tarihte başlayacağı merak konusu oldu. Ancak, Kanal D'nin güncel diziler kategorisinde Leke dizisi kaldırılmış görülüyor. Bu nedenle dizinin final yapıp yapmadığı konuşuluyor. Peki, Leke dizisi final mi yaptı? Leke 2. yeni sezon ne zaman başlayacak? Leke 2. sezon fragmanı yayınlandı mı? İşte ayrıntılar...

LEKE FİNAL Mİ YAPTI?

Leke dizisinin final yapıp yapmadığı konusunda herhangi bir açıklama yapılmadı. Kanal D'nin güncel diziler sayfasında Leke dizisi yer almıyor. Leke dizisinin 'Arşiv' kategorisine eklenmesi dizinin yayından kaldırıldığı iddialarını güçlendirdi. Konu ile ilgili resmi açıklama geldiğinde haberimizin içeriğinde yer alacak.

LEKE SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANMIŞTI?

Şirin'in ifadesi sonrasında tüm gerçekler ortaya çıkıyor! Ekber'in Cem'e dinlettiği ses kaydında Yasemin'in başına gelen olaylar bir bir aydınlığa kavuşuyor. Cem ise son derece pişman ve perişan oluyor. Birkan ve Serpil kaçmaya çalışırken polis tarafından yakalanıyor! Murat ise yıllardır beklediği ameliyata sonunda giriyor! Yasemin ve Cem arasında buzlar eriyecek mi? Murat ameliyattan çıktıktan sonra duyabilecek mi?

Yasemin, yaşadıklarını Cem'in yüzüne haykırır. Cem'in kendisine inanmayacağını anlayan genç kız, Cem'in kendisine evlenme teklifi edeceğini öğrenince yıkılır. Fakat, Cem'in söylediği bir cümle Yasemin'in sevdiği adama tokat atmasına neden olur. Şirin, Birkan'ın Serpil'in kardeşi olduğunu öğrenmesiyle işler iyice karışır. Serpil, Yasemin'in kendisini ele vermemesi için Murat'ı kaçırarak Yasemin'i tehdit eder. Ekber'in eline geçen ses kaydı Cem'in Yasemin'e olan düşüncelerini değiştirecek mi? Ekber'in eline geçen ses kaydında ne var? Murat, kurtulacak mı?

Arda elinde kanıtla, tekne baskını ve kendisinin kaybolmasıyla ilgili yaşadıklarını anlatınca Cem dağılır. Yasemin, kendisini savunacak mı?

Cem, Yasemin defterini zor olsa da kapatmaya çalışır. Anlatılanlara inanmayan tek kişi ise Ekber'dir. Ekber gerçeklerin peşine düşecek mi?

Yasemin ve Şirin; Meto'dan, Birkan'ın, Serpil'in kardeşi olduğunu öğrenir. Hayatları tehlikede olan Yasemin ve Şirin'e Meto yardım eder. İki arkadaş, Serpil ve Birkan'dan nasıl kurtulacak?

Cem, Yasemin'den ayrılmanın verdiği üzüntüyle Belkıs'la yüzleşir. Cem'in, Belkıs'a yapacağı itiraf şok etkisi yaratır. Cem'in, Belkıs'tan sakladığı sır nedir?

Köşeye iyice sıkışan Serpil ve Birkan, Yasemin ve Şirin'in kendilerini ihbar etmelerinden korkar. Yolun sonuna yaklaşan iki kardeş gözlerini iyice karartır. Yasemin'i nasıl bir tehlike bekliyor?

Sevgi Evi'ne ulaşan Vakıf çalışanı, Murat'ı ameliyat ettirmek istediklerini söyler. Aldığı haberle çok mutlu olan Yasemin, Murat'ın ameliyat gününü beklerken vakfın arkasında Cem'in olduğunu öğrenecek mi?

Yasemin, Şirin ve Meto, Hakan Müdür'e her şeyi anlatmaya gider. O sırada Yasemin'in çalan telefonu tüm olayların seyrini değiştirir...