Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 18.09.2019 12:16
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 18.09.2019 12:28
ABONE OL

EDHO 5. sezon ne zaman başlayacak? 2019 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni sezonu heyecanla bekleniyor. Atv ekranlarında izleyiciyle buluşan dizinin yeni sezonu ile ilgili resmi paylaşım geldi. Gözler yeni sezon tarihine çevrildi. Peki, EDHO 5. sezon ne zaman başlayacak? 2019 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon fragmanı yayınlandı mı?

EDHO 5. sezon ne zaman başlayacak?

EDHO ne zaman başlıyor? Sezon finalinde izleyiciyi ekran başına kilitleyen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 5. sezonu için geri sayım başladı. Güçlü kadrosu ve sürükleyici hikayesiyle 5. sezona çekimleri süren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın resmi sosyal medya hesabından paylaşım yapıldı. Peki, EDHO 5. sezon ne zaman başlayacak? 2019 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...

EDHO 5. SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 5. sezonun ne zaman başlayacağı henüz belli değil. Yeni sezon çekimleri başlanan dizinin fragmanının kısa süre içerisinde yayınlanması bekleniyor. Yeni sezon tarihi belli olduğunda baberimizin içeriğinde yer alacak.

YENİ SEZONA 3 YENİ İSİM

Başrollerini Oktay Kaynarca, Tarık Ünlüoğlu, Sabina Toziya gibi ünlü isimlerin paylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz rüzgarı esmeye devam ediyor. Dizi, beşinci sezonu ile izleyiciye merhaba diyecek.

Ekip, Yeşilçam'ın efsane isimlerinden Selda Alkor'un yanı sıra, güzel oyuncu Naz Elmas ve başarılı oyuncu Burak Sergen'i kadrosuna kattı. Yeni sezona sürpriz karakterlerle hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yine adından söz ettirecek.

SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANDI?

Kendilerine kurulan tuzağı fark edemeyecek kadar öfke dolu olan İlyas ve Behzat, Zeki'nin namlusunun ucunda eli kolu bağlı kalmıştır. Kardeşiyle aynı kaderi paylaşmak üzere olan Haşmet'i ise eski hasmı, yeni dostu Hızır, Tahsin'in elinden son anda kurtarmayı başarır.

Dostlarının birer birer ölümüne şahit olan Hurşit'in hamlesi, Zeki'nin planını sekteye uğratacaktır. Tahsin'in ihanetinin ortaya çıkmasıyla asıl düşmanına bir adım daha yaklaştığını düşünen Çakırbeylileri kötü bir sürpriz beklemektedir.

Yeni bir hayata başlamak için hazırlık içinde olan İlyas ve Alparslan'ın mutluluğu, Zeki'nin ele geçirilmesine bağlıyken Çakırbeyliler asıl ölümcül darbeyi bu yeni düşmanından alacaktır.