Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 10.09.2019 19:34
  • Son Güncelleme: 10.09.2019 19:34

kaç yılında ve nerede çekildi? kimlerdir?

Türk sinema tarihinin sevilen filmlerinin başında yer alan bu akşam bir kez daha televizyon ekranlarında izleyici karşısına çıkıyor. Efsane filmi ekranlarda gören izleyiciler ise Hababam Sınıfı hakkında detayları araştırıyor. Özellikle sorusu merakla sorgulatılıyor. Peki, ? İşte ...

Hababam Sınıfı kaç yılında ve nerede çekildi?

Oyuncu kadrosu ve konusuyla Türk sinemasının önemli filmleri arasında bulunan Hababam Sınıfı film tarihimize adını altın harflerle yazdırmıştır. Her izlediğimizde bizi güldüren ve her defasında izlerken bizi mutlu eden Hababam Sınıfı bu akşam Show TV'de izleyici karşısına çıkıyor. Peki, Hababam Sınıfı kaç yılında ve nerede çekildi? Hababam Sınıfı oyuncuları kimlerdir? İşte filme dair detaylar...

HABABAM SINIFI KAÇ YILINDA VE NEREDE ÇEKİLDİ?

Hababam Sınıfı serisinin ilk filmi olan bu yapıt Rıfat Ilgaz'ın ölümsüz eseri Hababam Sınıfı romanından uyarlanmıştır. 1975 yılında gösterime giren filmi Adile Sultan Kasrı'nda çekilmiştir.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.