Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 31.08.2019 09:20
  • Son Güncelleme: 13.09.2019 16:55

'da kim elendi? 30 Ağustos birincisi kim oldu?

birincisi kim oldu? ? Puan tablosu nedir? 30 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta'da günün birincisi ve çeyrek altını kazanan gelini haberimizde. Fatih Ürek'in sunumu ile hafta içi her gün 12.45 de izleyicisi karşısında oluyor. Gelinim Mutfakta programında ilk hafta 4 yarışmacı gelin kaynana oluyor.

Gelinim Mutfakta'da kim elendi? 30 Ağustos birincisi kim oldu?

Ekranların en fazla izlenen yarışma programı olan Gelinim Mutfakta'da bugün eleme heyecanı yaşanacak. Bir hafta boyunca gelinler yaptıkları yemekler ile yarışıyorlar. Kaynanalar ise yemekleri puanlıyor. Bugün ise Gelinim Mutfakta programında haftanın finali yaşanacak. Gelinim Mutfakta 30 Ağustos 2019 Cuma günü itibariyle hafta finaline gidiyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.