Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 20.08.2019 18:32
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 21.08.2019 18:54
ABONE OL

ile Tatlı Sert yeni sezon ne zaman başlayacak? Yeni sezon yayın tarihi açıklandı mı?

ATV ekranlarının sevilen gündüz kuşağı programı ile Tatlı Sert programının yeni sezonu için heyecanlı bekleyiş başladı. Ekranları başında programını yakından takip eden izleyiciler u hakkında araştırmalarını sürdürüyor. Peki, başlayacak? Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezon yayın tarihi açıklandı mı?

Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezon ne zaman başlayacak?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı için geri sayım sürüyor. Program 21 Haziran Cuma günü yayınlanan programıyla sezon finalini yapmıştı. Müge Anlı ile Tatlı Sert programını yakından takip eden izleyiciler özellikle Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezon ne zaman başlayacak sorusuyla ilgili araştırma yapıyor. Peki, Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezon tarihi açıklandı mı? İşte cevabı...

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının yeni sezon tarihi henüz yayıncı kuruluş ATV tarafından 2 Eylül olarak açıklandı.

PROGRAMIN FORMATI NEDİR?

atv'de sabah kuşağında yayınlanan kayıp kişilerin arandığı, işleyeni belli olmayan veya işleyenin bulunamadığı cinayetlerin aydınlatılmaya çalışıldığı Müge Anlı ve beraberindeki Psikiyatrist Prof. Dr. Arif Verimli ile avukat Rahmi Özkan'ın da yer aldığı televizyon programıdır.

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor.