Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 20.08.2019 18:32
  • Son Güncelleme: 21.08.2019 18:54

ile Tatlı Sert yeni sezon ne zaman başlayacak? Yeni sezon yayın tarihi açıklandı mı?

ATV ekranlarının sevilen gündüz kuşağı programı ile Tatlı Sert programının yeni sezonu için heyecanlı bekleyiş başladı. Ekranları başında programını yakından takip eden izleyiciler u hakkında araştırmalarını sürdürüyor. Peki, başlayacak? Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezon yayın tarihi açıklandı mı?

Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezon ne zaman başlayacak?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı için geri sayım sürüyor. Program 21 Haziran Cuma günü yayınlanan programıyla sezon finalini yapmıştı. Müge Anlı ile Tatlı Sert programını yakından takip eden izleyiciler özellikle Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezon ne zaman başlayacak sorusuyla ilgili araştırma yapıyor. Peki, Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezon tarihi açıklandı mı? İşte cevabı...

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının yeni sezon tarihi henüz yayıncı kuruluş ATV tarafından 2 Eylül olarak açıklandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.