Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 20.08.2019 20:52
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 20.08.2019 20:52
ABONE OL

'da geri sayım başladı! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5. yeni sezon ne zaman başlayacak?

ATV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi tarihi izleyiciler tarafından merakla araştırılıyor. İlyas ve Ömür'ün isteme sahnesiyle ekranlara kısa bir süreliğine veda eden dizinin ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5. sezon ne zaman başlayacak? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5. sezona dair detaylar...

Geri sayım başladı! EDHO 5. sezon ne zaman başlayacak?

Salı günleri izleyicileri ekran başına kilitleyen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finali bölümü izleyicileri ekran başına kilitlenmişti. Ömür'ün istenme sahnesiyle ekranlara kısa süreliğine veda eden EDHO'nun yeni sezonu merakla bekleniyor. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5. sezon ne zaman başlayacak?

5. SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 28 Mayıs Salı günü yayınlanan bölümüyle sezon finali yapmıştı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni sezonunun eylül ayının ortalarında başlaması bekleniyor.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SEZON FİNALİ BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Kendilerine kurulan tuzağı fark edemeyecek kadar öfke dolu olan İlyas ve Behzat, Zeki'nin namlusunun ucunda eli kolu bağlı kalmıştır. Kardeşiyle aynı kaderi paylaşmak üzere olan Haşmet'i ise eski hasmı, yeni dostu Hızır, Tahsin'in elinden son anda kurtarmayı başarır.

Dostlarının birer birer ölümüne şahit olan Hurşit'in hamlesi, Zeki'nin planını sekteye uğratacaktır. Tahsin'in ihanetinin ortaya çıkmasıyla asıl düşmanına bir adım daha yaklaştığını düşünen Çakırbeylileri kötü bir sürpriz beklemektedir.

Zeki Sivri kurduğu oyun sayesinde tek başına başa çıkamadığı Çakırbeylilerin üzerine çok tehlikeli bir düşman salmıştır.

Öldürülen kardeşlerinin intikamını almaya yemin eden Selcan, hazırladığı kara listenin başına Hızır'ı yerleştirir.

Yeni bir hayata başlamak için hazırlık içinde olan İlyas ve Alparslan'ın mutluluğu, Zeki'nin ele geçirilmesine bağlıyken Çakırbeyliler asıl ölümcül darbeyi bu yeni düşmanından alacaktır.