Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 15.07.2019 20:01
  • Son Güncelleme: 16.07.2019 00:17

izle |

ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Canevim yeni bölümüyle ekranlara geliyor. Yeni bölümde Atölyenin açılışında Kristina'yla bir arada görülen Taylan'ın, şüphe uyandırmadan bu işin içinden sıyrılması çok zorlaşıyor. Peki, heyecan dolu bölümde neler olacak? canlı izle seçeneği takvim.com.tr'de.

Pazartesi akşamlarının ilgiyle takip edilen dizisi Canevim yeni bölümüyle izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Heyecan dolu bölümde bu hafta Taylan'ın Ömer'in yüzüne karşı meydan okuması, Ceylan'la Ömer arasında büyük bir çatışma başlatıyor. Canevim 7. bölüm izle seçeneğini üst kısımda bulabilirsiniz.

CANEVİM 7. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Atölyenin açılışında Kristina'yla bir arada görülen Taylan'ın, şüphe uyandırmadan bu işin içinden sıyrılması çok zordur.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.