Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 08.07.2019 10:27
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 08.07.2019 10:27
ABONE OL

1 milyonluk soru ne zaman belli olacak? 2019 Yeni bölüm ne zaman?

yarışmasında 1 milyonluk soruya ulaşan Arda Ayten, zekasıyla ve bilgisiyle izleyenleri kendisine hayran bırakmıştı. Şimdi ise en çok merak edilenlerden biri de 1 milyonluk soru oldu. Peki, ? 2019 ?

Kim Milyoner Olmak İster 1 milyonluk soru ne zaman belli olacak?

yarışmasında soruları peş peşe yanıtlayan 19 yaşındaki Tıp öğrencisi Arda Ayten 1 milyonluk soruya ulaşmayı başarmıştı. Atv'nin fenomen yarışması Kim Milyoner Olmak İster'in geçen hafta yeni bölümü yayınlanmamış izleyicilerde merak uyandırmıştı. Peki, ? 2019 ? İşte cevabı...

KİM MİLYONER OLMAK İSTER YENİ BÖLÜM NE ZAMAN

29 Haziran'da yayınlanan son bölümüyle izleyiciyi ekran başına kilitleyen Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında bölümün son yarışmacısı Arda Ayten olmuştu. Arda Ayten sorulara peş peşe yanıt vererek 1 milyonluk soruyu görmeye hak kazanmıştı. Ancak süre yetmeyince 1 milyonluk soru bir sonraki bölüme kalmıştı. Şimdi ise 1 milyonluk sorunun ne zaman belli olacağı en çok merak edilenler arasında. Arda Ayten ve tüm Türkiye, 1 milyonluk soruyu yeni sezonda görecek. Yeni sezon tarihi belli olduğunda haberimizin içeriğinde yer alacak.

ARDA AYTEN A HABER'E KONUŞTU

Ekranların en fazla izlenen yarışma programı olan Kim Milyoner Olmak İster'de müthiş bir bölüm geride kalmıştı. Yayınlandığı ilk günden beri izleyiciyi ekran başına kilitleyen Kim Milyoner Olmak İster'in 29 Haziran Cumartesi günü yayınlanan bölümünde heyecan doruktaydı. Bölümün son yarışmacısı Arda Ayten 1 milyonluk soruya ulaşmış, süre yetmeyince 1 milyonluk soru bir sonraki bölümde açılacaktı. Arda Ayten isimli yarışmacı 11 soruya da doğru yanıt vererek 1 milyonluk soruyu görmeye hak kazandı. İzleyenleri kendine hayran bırakarak büyük bir başarı elde eden ve uzun bir aradan sonra büyük ödül 1 Milyon TL'lik soruya ulaşan genç o anlar ve yaşadıklarını A Haber'e anlattı.

ARDA AYTEN KİMDİR?

Kitaplara karşı büyük bir ilgisi olduğunu dile getiren Arda Ayten, henüz 19 yaşında olan ve lisans eğitimine ise Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi'nde devam ediyor. Genç yarışmacı, yarışmadan kazandığı parayla çok daha fazla kitap alıp okuyacağını paylaşmasıyla hemen herkesin takdirini ve beğenisini kazandı.

Kitaba karşı derin bir ilgisi olan ve bu nedenle harcamalarını ağırlıklı olarak kitap üzerine yaptığını ifade eden Arda Ayten, bu yıl içerisinde toplamda 100'ü aşkın kitap okuduğunu dile getirdi.

Şimdiye kadar dört adet kitap yazdığını izleyicilerle paylaşan Arda Ayten'in ''Param olmadığı için senede sadece 150 kitap okuyabiliyorum'' şeklinde açıklamalarda bulunması seyircilerin gönlünü fethetti.

Yarışma boyunca bilgisini ve kültürünü konuşturarak başarılı bir performansa imza atan Tıp Fakültesi öğrencisi Arda Ayten, anne ve babasının 4 yaşında iken boşandıklarını belirterek babasının şimdiye kadar kendisini asla arayıp sormadığını dile getirmesi yürekleri dağladı.

Arda Ayten, kendisine Murat Yıldırım'ın yönelttiği bütün soruyu doğru biçimde yanıt verip uzun bir zamanın ardından bir ilki yaşatarak 1 milyon değerindeki soruya kadar ulaştı. Ancak Kim Milyoner Olmak İster yarışma programının süresinin bitmesinden dolayı Arda Ayten 1 milyonluk son soruyu yeni sezonda görecek.