Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 26.05.2019 22:01
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 27.05.2019 22:01
ABONE OL

. bölüm fragmanı yayında mı? EDHO'da felaketler art arda geliyor!

Salı akşamları ATV ekranlarında reyting sıralaması alt üst eden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümü merakla bekleniyor. Zeki Sivri tarafından tuzağa düşürülen İlyas, Boran, Behzat, Tekin ve Hurşit'e neler olacağı merakla bekleniyor. Peki, . bölüm fragmanı yayında mı? İşte diziye dair detaylar...

ATV ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yayınlanan son bölümüyle izleyicileri ekran başına kilitledi. Son bölümde Zeki Sivri, İlyas, Boran, Behzat, Tekin ve Hurşit'i tuzağa düşürerek ele geçirdi. İzleyiciler şimdi İlyas, Boran, Behzat, Tekin ve Hurşit'e neler olacağını merak ediyor. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 139. bölüm fragmanı yayında mı? Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Akif'i Altan'a teslim etmek yerine cezasını kendi elleriyle vermeyi tercih eden Hızır'ın, devlet ile arası açılmak üzeredir.

ZEKİ'DEN YENİ PLAN

Bu anlaşmazlığı fırsat bilen Zeki, masa ile Altan'ın yollarının tamamen ayrılması için iyi düşünülmüş bir plan yapar. Düşmanlarını birbirine kırdırmak için Tahsin'i de dahil ettiği planla, Façalıların deposundaki Çakırbeyli silahları çok gizli bir operasyonla örgüte satılır.

ALTAN'IN HIZIR'A OLAN GÜVENİ SARSILIYOR

Bunu öğrenen Altan'ın, Hızır'a olan güveni sarsılırken, İlyas ve Behzat'ın bir an önce üzerlerine oynanan oyunun başrolü olan Zeki'ye ulaşmaları gerekmektedir.

ALPARSLAN SİLAHLARIN PEŞİNDE

Diğer yandan içlerindeki hainin kim olduğunu bulma görevini üstlenen Alparslan'ın, silahların hangi depodan çıktığını öğrenmesi şart olmuştur. Silahları satın alanlara ulaşmayı başaran İlyas ve yol arkadaşlarının başlarına buyruk hareket ederek girdikleri çatışmanın sonuçları ise ağır olacaktır.

ORTALIK İYİCE KARIŞACAK

Zeki, yolunda giden planlarına katkıda bulunan, Çakırbeylilerin yeni hasmını da yanında tutarak gücüne güç katar. Bir belaya bulaşmak istemeyen Hızır, bu yeni ortaklığın başlarına ne gibi belalar açabileceğini fark ettiğinde ise iş işten geçmiş olacaktır.