Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 13.05.2019 18:04
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 13.05.2019 19:05
ABONE OL

dizisinde şaşırtan ayrılık! resmen açıkladı

TRT 1 ekranlarında 3 sezondur izleyicileri ekran başına kitleyen "" dizisinde bazı ayrılıklar yaşandı. Abdülhamid Han karakterine hayat veren önceki gün yaptığı paylaşımda bu gelişmeyi takipçileriyle paylaştı.

TRT 1 ekranlarında 3 sezondur devam eden 'Payitaht Abdülhamit' dizisi yeni sezonda kan değişikliğine gidiyor. Abdülhamit Han karakterine hayat veren dizinin başrolü Bülent İnal önceki gün yaptığı paylaşımda bu gelişmeyi takipçileriyle paylaştı.

"KEYİFLİ İKİ YIL İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM"

2 sezondur kamera arkasında görev yapan ekiple yollarını ayırdıklarını bildiren Bülent İnal 'İki yıldır birlikte çalıştığımız arkadaşlarımızla bugün son iş günümüz. Seneye beraber çalışmayacağız. Her şey gönlünüzce olsun. Başta yönetmenimiz ve görüntü yönetmenimiz olmak üzere tüm ekip arkadaşlarıma keyifli iki yıl için çok teşekkür ediyorum" dedi.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Abdülhamid kurduğu dahiyane oyunla Rothshild'i çaresiz bırakır. Rothshild Abdülhamid'in elindeki belgeleri almak için kaçırılan eski vekilleri bulmak zorundadır. Vembery Rothshild'in bu çaresizliğini kullanmaya kalkınca, Rothshild de Vembery'i ele ver. Ama ikisinin planları da, Avukat lakaplı kişinin tertibiyle alt üst olur. Bu arada, İngiliz gemileri şehri bombalamak üzere yaklaşmaktadır.

Abdülhamid vakit kazandırması için Mahmut Paşa'yı vazifelendirir. Vicinio Sander'i rehin almış, Süleyman mabedinin haritasını da ele geçirmiştir. Artık Halil Halid ve Jorris'in ortak düşmanıdır. Garo ise ikisinden de habersiz kendi tertibini yapar. Bu kez çok can yakacaktır.

Şivenaz zindana atılmıştır. Kendini kurtarmak için yaptığı şeytani plan ise Bidar'ı ve tüm sarayı yasa boğacaktır. Şivenaz'ın son kurbanı kim olacak? Mahmut Paşa gemileri Payitaht'tan uzak tutmayı başarabilecek mi? Abdülhamid'in izini sürdüğü gizemli avukat kim? Abdülhamid Rotschild düellosunun galibi kim olacak?