Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 12.05.2019 20:08
  • Son Güncelleme: 13.05.2019 00:19

6. son bölüm izle

ATV ekranlarında geçen hafta yayınlanan bölümüyle dikkat çeken dizisinin yeni bölümünde heyecan doruktaydı. Yeni bölümde Aysel, düşüncesizce giriştiği oyunun bir parçası olmamaya karar verdi. Peki, merakla beklenen yeni bölümde neler yaşandı? . bölüm izle seçeneği takvim.com.tr'de.

Zengin ve Yoksul 6. bölüm izle

Pazar akşamlarının ilgiyle takip edilen dizisi yeni bölümüyle izleyici karşısına çıkıyor. Heyecan dolu yeni bölümde Karan ise duyguları ve intikam ateşi arasında sıkışıyor. Şimdi izleyiciler şimdi yeni bölümde neler olacak sorusuna yanıt arıyor. . bölüm izle seçeneğini alt kısımda bulabilirsiniz.

ZENGİN VE YOKSUL 6. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Öğrendikleri karşısında ne yapacağını şaşıran Berrin çaresizdir; Nihal'in yüzüne bile bakmaz.

ZENGİN VE YOKSUL 6. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

AZİZ ELİNDEN GELENİ YAPIYOR

Aziz, Aleyna'nın eve dönmesi için ne gerekiyorsa yapacaktır.

AYSEL'DEN YENİ KARAR

Aysel, düşüncesizce giriştiği oyunun bir parçası olmak istememektedir artık; ne Aleyna, ne Karan ne de kendisi üzülsün istemez. Ama bu oyundan çıkmak umduğu kadar kolay olacak mıdır?

KARAN KARIŞIK DUYGULAR İÇERİSİNDE

Karan ise duyguları ve intikam ateşi arasında sıkışmıştır. Aysel, Karan'a olan hislerini daha fazla saklayamaz. Karan'ın tepkisi ne olacak peki, Aysel'e gerçek hislerini söyleyebilecek mi yoksa girdiği oyunu devam ettirmek zorunda mı kalacak?

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.