Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 13.04.2019 11:13
  • Son Güncelleme: 13.04.2019 11:13

kim elendi? 12 Nisan puan durumu ile haftanın birincisi kim oldu? Son bölüm özeti...

280. bölümüyle Kanal D'de ekranlara geldi. Gelinlerin yarıştığı kaynanaların puanladığı Gelinim Mutfak'ta yarışmasında 12 Nisan puan durumu belli oldu. Bununla birlikte elenen isim ile haftanın birincisi açıklandı. Peki, kim oldu? ?

Gelinim Mutfakta kim elendi?

yarışması 56. hafta finalinde 280. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Haftanın en yüksek puanını alarak 5 altın bileziği alan gelin belli oldu. Hafta toplamında en yüksek puanları alan Sevim-Güngör Üzüm ve Besime-Gülcan Ekinci çiftinden birisi kazandı. Öte yandan en az puanları alan Nazlı-Beyza Bitmiş ile Reyhan-Ezgi Yıldırım çiftinden birisi yarışmaya veda etti. Peki, kim oldu? Gelinim Mutfaka kim elendi? İşte Gelinim Mutfakta 280. son bölüm özeti...

GELİNİM MUTFAKTA KİM ELENDİ?

Gelinim Mutfakta'nın 280. bölümünde puan durumu açıklandı. Böylelikle, gafta toplamında en az puanları Nazlı-Beyza Bitmiş ile Reyhan-Ezgi Yıldırım çifti almış oldu. Gelinim Mutfakta'nın 56. hafta finalinde yarışmaya veda eden gelin-kaynana Beyza-Nazlı oldu.

GELİNİM MUTFAKTA HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Gelinim Mutfakta'nın 56. hafta finalinde birinci olan çiftler belli olduç Beş altın bileziği hafta toplamında en yüksek puanları Sevim-Güngör Üzüm ve Besime-Gülcan Ekinci çifti aldı. Kimin altın bileziği kazanacağı merak edilirken Fatih Ürek birinciyi açıkladı.

Buna göre, 71 puanla Güngör, haftanın en yüksek puanını alarak 5 altın bileziğin sahibi oldu.

GELİNİM MUTFAKTA 56. HAFTA PUAN DURUMU

8 Nisan Gelinim Mutfakta puan durumu:

Ezgi: 11

Beyza: 6

Güngör: 13

Gülcan: 18

9 Nisan Gelinim Mutfakta puan durumu:

Ezgi: 8

Beyza: 10

Güngör: 17

Gülcan: 13

10 Nisan Gelinim Mutfakta puan durumu:

Ezgi: 8

Beyza: 10

Güngör: 17

Gülcan: 1

11 Nisan Gelinim Mutfakta puan durumu:

Ezgi: 13

Beyza: 6

Güngör: 13

Gülcan: 14

12 Nisan Gelinim Mutfakta puan durumu:

Ezgi: 16

Beyza: 11

Güngör: 10

Gülcan: 12

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.