Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 11.01.2019 14:52
  • Son Güncelleme: 11.01.2019 17:40

canlı yayınında İstanbul Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, Emine İrem ve kardeşi için harekete geçti! 11 Ocak 2019

yine bir başarıya imza attı. 21 gün önce İstanbul'da kaybolan Emine İrem Mutlu bugün Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınına bağlandı. ına bağlanan küçük İrem, "Daha fazla işkence görmeyi kaldıramıyorum."dedi. Bir süre sonra Müge Anlı canlı yayınında İstanbul Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, Emine İrem ve kardeşi için devreye girdi. İşte 10 Ocak Müge Anlı canlı yayınında yaşananlar...

Emine İrem Mutlu'dan 21 gün önce İstanbul'da kaybolmuştu. Nejla Önal kızını kavuşmak için ile Tatlı Sert canlı yayına geldi. Babasının kendisine işkence ettiğini söyleyen Emine İrem Mutlu "Ben daha fazla işkence görmeyi durumu kaldıracak durumda değilim." ifadelerini kullandı. İrem Mutlu konuşmasının devamında ise ; "Konuşamadığım, anlatamadığım şeyler var . Artık kaldıramıyorum."dedi. Emine programa gelirse babasını teslim edeceklerinden dolayı gelmeyeceğini ifade etti. İrem Mutlu;" Tamamen annemin yanımda kalmak istiyorum. Yoruldum, tükenmiş durumdayım."diye konuştu. Programda İrem, şu an İstanbul'da olduğunu açıkladı. Aynı zamanda Sosyal Hizmetlerde kalmak istemediğini anlattı.

Canlı yayına bağlanan Murat Bey çocuğunu dövdüğünü söyledi. Ancak kimsenin neden dövdüğünü sormadığını ifade etti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.