Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 10.12.2018 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 10.12.2018 17:22
ABONE OL

'da kan donduran gelişme! Yanmış kadın cesedi 'a mı ait? canlı yayında neler anlattı?

canlı yayınında aranan ve 21 gündür haber alınamayan hakkında bugün neler yaşandı? Atv'nin sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 10 Aralık Pazartesi günü Meral Polat'tan bir iz aranmaya devam edildi. 18 Kasım'da Adana'dan İzmir'e erkek arkadaşı 'in yanına giden Meral Polat'tan o gün bu gündür haber alınamıyor. Anne kızı hakkında bilgi alabilmek için İzmir Emniyeti Asayiş Şube Müdürlüğü'ne gitti ve karşılaştığı gerçek kan dondurucuydu. İşte 10 Aralık Müge Anlı canlı yayınında Meral Polat hakkında yaşanan gelişmelerin detayları...

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bugün kan donduran gelişmeler yaşandı. Tam 21 gündür aranan ancak hiçbir ize rastlanamayan 2 çocuk annesi Meral Polat'a ne oldu? Meral Polat'ın annesi Fikriye Hanım daha fazla dayanamayıp İzmir Emniyeti Asayiş Şube Müdürlüğü'ne gitti. 18 Kasım'da Adana'dan İzmir'e gidip erkek arkadaşı Hüseyin Bey'in dükkanında kalan ve 19 Kasım'da telefonu kapanıp bir daha haberi alınamayan 38 yaşındaki Meral Polat hakkında emniyetten gelen bilgi var mı? İşte 10 Aralık Müge Anlı canlı yayınında konuyla ilgili yaşananlar...

Müge Anlı'da bugün 28 yaşındaki iki çocuk annesi Meral Polat'ın sırra kadem basmasıyla ilgili ilginç gelişmeler yaşandı. Meral Hanım'ın annesi Fikriye Hanım İzmir Emniyeti Asayiş Şube Müdürlüğü'ne gidip kızı hakkında bilgi almak istedi. En son erkek arkadaşı Hüseyin Bey ile görüşen Meral Hanım'ın kaldığı yerdeki kamera görüntülerinin kendisine de gösterilmesini isteyen anne karşılaştığı bilgiyle şok oldu. İzmir Bornova'da yanmış bir kadın cesedi bulunduğu haberi anne Fikriye Hanım'ın içini parçaladı. İşte 10 Aralık Müge Anlı canlı yayınında Meral Polat'la ilgili yaşanan gelişmeler...

Müge Anlı'da aranan Meral Polat ile ilgili anne Fikriye Hanım bir rüya gördüğünü ve rüyasında kızı Meral Hanım'ı küllerin içinde gördüğünü Müge Anlı canlı yayınında anlattı. Acılı annenin anlattıkları izleyicilerin de duygusal anlar yaşamasına sebep oldu. Bu sırada Meral Polat ile ilgili bir diğer gelişme de canlı yayında açıklandı. İzmir Bornova'da Şahin Tepesi mevkiinde yanmış bir kadın cesedi bulundu. Yanmış kadın cesedinin bulunduğu konum, Meral Polat'ın en son gittiği yer olan Turgut Özal Parkı'na yalnızca 25 dakika uzalıkta. 25 - 30 yaşlarında, boyu 150 civarında olan kadın cesedi, kimliği tespit edilmek üzere İzmir Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

10 Aralık Müge Anlı canlı yayınına gelen bir telefon bağlantısıyla stüdyoda ilginç anlar yaşandı. Müge Anlı canlı yayınına bağlanan Mahmut Güneş, eşi Selma Güneş'in 27 Kasım'dan bu yana kayıp olduğunu ve cesedin bulunduğu yerin evlerine çok yakın olduğunu ve bu sebepten yanmış cesedin eşine de ait olabileceğini belirtti. Şimdi gözler; emniyet ve Adli Tıp Kurumu'ndan gelecek habere çevrildi.

MÜGE ANLI'DA MERAL POLAT'LA İLGİLİ NELER YAŞANMIŞTI?

Müge Anlı ve ekibi Meral Polat'ın izini ararken sürpriz bilgiler elde etti. Hüseyin Bey'in eski sevgilisi, Müge Anlı ekibini Hüseyin Bey'in vakit geçirdiği yerlere götürdü. Genç kadının anlattıkları ise oldukça ürkütücüydü. Hüseyin Bey'in eski sevgilisi, "Tenha deniz kıyılarında buluşurduk. Tartışmalarımız ormanlık alanlarda ya da dükkanda yaşanıyordu." dedi. Hüseyin bey'in eski sevgilisi ve Müge Anlı ekibi, Hüseyin Bey'in balıkçı eknesinin bulunduğu yere gitti. Balıkçı esnafı Hüseyin Bey'i bir senedir gögrmediğini ancak balığa çıktıklarında denk gelebildiklerini ifade etti. Ayrıca balıkçı esnafının Hüseyin Bey'e 'Yengeç Hüseyin' dedikleri öğrenildi.

3 Aralık Müge Anlı canlı yayınına gelen bir telefon bağlantısıyla umutlar çoğaldı. Canlı yayına bağlanan kişi Mral Polat'ı bir kuaför salonunda gördüğünü iddia etti ve Müge Anlı ekibini kuaför salonundaki kadının fotoğrafını attı. Meral Polat'ın annesi, kız kardeşi ve çocukları, fotoğraftaki kişinin Meral Polat olmadığını belirtti.

Adana Seyhan'da yaşayan 38 yaşındaki Meral Polat, 18 Kasım günü ailesine söylediği gibi Pozantı'ya değil İzmir'e erkek arkadaşının yanına gittiği Müge Anlı canlı yayınında ortaya çıktı. İddiaya göre Meral Polat erkek arkadaşının dükkanında kalmış, geceyi birlikte geçirmiş ve ertesi gün dükkandan çıkmışlardı. Peki, 18 Kasım günü neler yaşandı? Müge Anlı ekibi iddiaların izini sürdü ve adım adım Meral Polat'ın kaybolduğu günü yeniden canlandırdı. Meral Polat'la Hüseyin Bey tartıştıktan hemen sonra dükkandan birlikte çıktıklarını iddia edince Müge Anlı ekibi dükkana gidip kameralara bakmak istedi. Ancak 18 Kasım gününe ait herhangi bir kayıt bulamadı. Dükkandan çıkan ikili, biraz ileride bulunan otoparkta da kısa süreli tartışmaya devam ettikten sonra yine iddialara göre Turgut Özal Parkı'na gitti ve tartışma aracın içerisinde parkta da devam etti. 28 Kasım Müge Anlı canlı yayınında Meral Hanım ile Hüseyin Bey'in en son tartıştıkları yer olan Turgut Özal Parkı'na gidildi ve o anlar canlandırılmaya devam etti. Bu sırada Müge Anlı canlı yayında, 18 Kasım günü Turgut Özal Parkı'nda bulunan kişilere seslendi ve parkta dikkatlerini çeken herhangi bir durum varsa stüdyoyu aramalarını rica etti. Müge Anlı'nın bu çağrısının üzerinden çok vakit geçmeden canlı yayına peş peşe ihbarlar geldi. İlk gelen ihbarla ikinci gelen ihbar arasındaki bilgiler birbirleriyle örtüşür nitelikte olunca, şüphelerin odağındaki Hüseyin Bey yeniden mercek altına alındı.

MÜGE ANLI CANLI YAYININA GELEN İHBAR KAN DONDURDU!

Müge Anlı canlı yayınında gelen ihbarlar değerlendirilirken Fitnat Hanım'ın anlattıkları kan dondurdu. Müge Anlı canlı yayınına bağlanan Fitnat Hanım, "Bahsedilen köprünün altında arabanın içinde bir adamın bir kadını dövdüğünü gördüm. Aracın renginden emin değilim ama eski kasa bir arabaydı ve koyu lacivert gibiydi. O gün hava kapalıydı ve çok trafik vardı. Adım adım ilerliyorduk araçla. Bu yüzden de bir kadın sesi duyunca merak ettim döndüm baktım. İki adam vardı. Birisi kaputu açıp dışarı çıktı, diğeri ise arka koltukta kadını dövüyordu." dedi.

Fitnat Hanım'dan sonra canlı yayına ismini vermek istemeyen bir izleyici daha bağlandı. İzleyici, "Gösterdiğiniz yerde saçı başı dağınık ve çok ağlayan bir kadın gördüm. Gördüğüm hanımın Meral Hanım olduğuna eminim." dedi. Bu bağlantının hemen arkasından Fitnat Hanım'a yeniden bağlanıldı. Müge Anlı ekibi Fitnat Hanım'a, Meral Hanım'ın erkek arkadaşı Hüseyin Bey'in fotoğrafını gönderdi. Müge Anlı Fitnat Hanım'a canlı yayında gördüğü kişinin Hüseyin Bey olup olmadığını sordu. Görgü tanığı Fitnat Hanım aracın kaputunun olduğu yerde gördüğü kişinin fotoğraftaki kişiye benzediğini belirtince stüdyoda kıyamet koptu. Peki, Meral Polat'a ne oldu? Gelişmeleri yarın takvim.com.tr'den takip edebilirsiniz...