Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 09.11.2018 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 09.11.2018 02:13
ABONE OL

Bir Zamanlar Çukurova’nın 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı? | Bir Zamanlar Çukurova 9. son bölüm full izle!

Bir Zamanlar Çukurova 9. ü Atv ekranlarında izleyicisiyle buluştu. Bir Zamanlar Çukurova 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusu dizinin izleyicileri tarafından merakla araştırılıyor. Dizinin 9. son bölümünde Demir ve annesi, Züleyha'dan sakladıkları neler? Züleyha, öldü olarak bildiği Yılmaz'ı karşısında görünce şok geçirdi. Bir Zamanlar Çukurova 8. yeni bölümde neler olacak? Bir Zamanlar Çukurova’nın 10. bölüm fragmanını yayınlandı mı?Bir Zamanlar Çukurova dizisi kaldığı yerden devam ediyor. Heyecan ve üzüntünün eksik olmadığı dizinin 9. son bölümünde izleyiciler ekranlara kilitlendi.Bir Zamanlar Çukurova'da son bölümde Züleyha ile Yılmaz karşılaşıyor. Karşısında Yılmaz'ı gören Züleyha şok geçiriyor. Peki, Bir Zamanlar Çukurova 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölümünde neler olacak?


BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 9. BÖLÜM İZLE! BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA'NIN 9. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Bir Zamanlar Çukurova'da heyecanın dozu giderek artıyor. Demir'in kolayca alt edebileceğini düşündüğü Yılmaz, Fekeli'nin gücü sayesinde Çukurova'da meydan okuyor.'Demir Yaman, ateş olsa cürmü kadar yer yakar. Bundan sonra buradayım, geleceği varsa göreceği de var' diyen Yılmaz'ın, bir sonraki hamlesi tüm Çukurova'yı karıştıracak.Yılmaz'ın arkasında, ezeli düşmanları Fekeli'nin olduğunu öğrenen Yaman ailesi, kendilerine savaş açan Fekeli ve Yılmaz'ı durdurabilecek mi?Bebeğinin acısıyla yüreği yanan Züleyha, oğlunu kaçıranın kim olduğunu öğrenince işler çığırından çıkacak ve Çukurova'da adeta yer yerinden oynayacak!BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 10. BÖLÜM YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?
Muhteşem oyuncu kadrosuyla 1970'li yıllarda, İstanbul'da evlenmeye hazırlanan iki gencin başına gelen bir olaydan yola çıkan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 9. bölümü Atv izleyicisiyle buluştu. Peki, Bir Zamanlar Çukurova'nın 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı?