Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 02.10.2018 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 02.10.2018 13:48
ABONE OL

Sen 24. de ok yaydan çıkıyor! fragmanı izle...

Sen 24. merakla bekleniyor. Atv ekranlarının sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz'de sular durulmuyor... Nes Vedat engelini ortadan kaldırabilecek mi? Tahir Nefes'ine kavuşabilecek mi? İşte reyting birincisi fragmanı...

SEN ANLAT KARADENİZ 24. YENİ BÖLÜM FRAGMANDA ROMANTİZM RÜZGARI!

Başladığı günden beri zirveye konan ve kimseye yerini bırakmayan Sen Anlat Karadeniz 2.sezon yeni bölümleriyle birlikte rüştünü ispatladı. Nefes ile Tahir'in engeller dolu dolu aşkını anlatan dizi Sen Anlat Karadeniz 23.son bölümüyle, tüm hafta boyunca çok konuşuldu. Sen Anlat Karadeniz ekibi izleyicisini daha fazla merakta bırakmadı ve Sen Anlat Karadeniz 24.yeni bölüm fragmanını yayınladı. Sen Anlat Karadeniz 24. yeni bölüm fragmanı izle...

SEN ANLAT KARADENİZ TAHİR ROLÜNE NASIL HAZIRLANDIĞINI ANLATTI!

TAHİR KAHVEHANELER DE DOLAŞMIŞ!

Sen Anlat Karadeniz'in başarısı ise şans değil. Ulaş Tuna Astepe'nin açıklamaları bunu doğrular nitelikte. Sen Anlat Karadeniz'deki Tahir rolüyle çok sevilen Ulaş Tuna Astepe, rolü için uzun hazırlıklardan geçmiş.Osman Sınav'ın, Tahir karakterine hazırlanmasında büyük katkısı olduğunu belirten Ulaş Tuna Astepe, Atv'de yayınlanan Dizi Tv programına konuştu. Karadeniz şivesini doğru kullanabilmek için çeşitli dersler aldığını belirten Astepe, Tahir için geçirdiği aşamaları şöyle anlattı:

"Çok hızlı ve çok sıkı bir çalışmadan geçtim. Saçlar kısaldı, buranın şivesi için bir takım hocalardan dersler alındı, sporlara gidildi. İstanbul'da Trabzonlular'ın toplandığı bir kahvede biraz zaman geçirdim. Beni enişte geldi diye karşılıyorlardı. Buranın hakikaten bir damarı var ve o damarı tutturmamız gerekiyordu. Bunu başardığımıza inanıyorum.

SEN ANLAT KARADENİZ 24. YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Mustafa, Tahir'e doğrulttuğu silahı ateşlerken Asiye'nin yanı başında olduğundan habersizdir. Bir yandan kardeşi için ağlarken bir yandan Asiye'nin kanında zehir dolaştığını öğrenen Mustafa, yaralı bacağıyla Asiye'yi o uçurumdan nasıl indirecek?

Tahir'in öldüğünü düşünen Nefes gözünü karartıp tetiği çekerken kendi sonunu da mı hazırlıyor? Vedat tüm suçlarından aklanıp Kalelilerin karşısına çıkıyor. Ailesini koruyamadığı için kendisine kızan Mustafa, Vedat'ın cezasını kesmeye kararlı. Tahir, Mustafa'yı durdurabilecek mi?