Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 26.01.2018 13:13
  • Son Güncelleme: 26.01.2018 13:30

Türkiye bu diziyi çok sevdi

Atv dizisi ‘Sen Anlat Karadeniz’in ilk bölümü sosyal medyaya damga vurdu; seyirci, diziye övgüler yağdırdı. Ece Erken, diziden bir kareyi ‘Çok güzel’ notuyla paylaştı

Türkiye bu diziyi çok sevdi

Osman Sınav'ın yapımcılığını üstlenip Emre Kabakuşak ve Yusuf Ömer Sınav'la birlikte yönettiği atv'nin yeni dizisi 'Sen Anlat Karadeniz', önceki akşam ilk bölümüyle seyirciyle buluştu. Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, , Gözde Kansu ve 'ın oynadığı dizi, daha ilk günden Twitter'da Türkiye ve dünya gündemine oturdu. Dizi ekibi ise ilk bölümü, çekimlerin yapıldığı Trabzon'da hep birlikte izledi. Geceye yapım ve set ekibinin dışında atv Genel Müdürü Metin Ergen de katıldı.

'SEVMEYİ BİLEN ŞİDDET UYGULAMAZ'
Türkiye'nin içinde bulunduğu üzücü durumlardan dolayı diziyi sade bir yemek eşliğinde izlediklerini söyleyen Osman Sınav, şöyle konuştu: "Karadeniz zor bir coğrafyaya sahip. Ama biz çekimlerimizi bu zorluklarla güzelleştirdik. 'Sen Anlat Karadeniz', şiddete maruz kalan bir kadının Karadeniz'e sığınmasını ve kendi ayakları üzerinde durmasını konu alıyor. Bu diziyle farkındalık yaratmaya çalıştık. Hiçbir kadın şiddeti hak etmiyor, her kadın güçlüdür ve özeldir. Sevmeyi bilen adam, şiddet uygulamaz." 'Sen Anlat Karadeniz'; geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz'e sığınan 'Nefes'le 'Tahir'in aşkını anlatıyor.

İKİNCİ 'DELİ YÜREK'
'Sen Anlat Karadeniz'in ilk bölümü, sosyal medyada da çok konuşuldu. Ece Erken, diziden bir kareyi paylaşarak 'Çok güzel dizi' yorumunu yaptı. Uras Kaygılaroğlu, 'Canım dostlarımın yolu açık olsun', Hasan Kaçan ise 'Sen Anlat Karadeniz', Osman Sınav'dan. İkinci 'Deli Yürek' gelmiş. Aha da yazdım buraya' diye paylaşımda bulundu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.