Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 07.11.2012

Dengeler değişti

Kutlu, Felicia ile bir aile olmaya kararlıdır Ancak sürpriz olaylar dengeleri değiştirir

Dengeler değişti
Sevilen dizi bu akşam yeni bölümüyle ekranda... Yaman yeni bir gerçekle karşı karşıya gelir. Kutlu, Felicia ile bir aile olmaya kararlıdır. Eva, Ayhan üzerinde kurduğu planı gerçekleştirmeye başlar. Ulaş'tan bu konuda destek ister fakat beklediği cevabı alamaz. Kutlu'nun villaya gelişiyle Mika'nın tedirginliği daha da artar. Nur ve Kutlu arasındaki yakınlaşma, Mika ve Nur arasındaki gerginliği arttırırken; Felicia beklediği mutluluğu bulduğuna inanır. Ancak, tüm bu yaşananlar sırasında kimsenin beklemediği sürpriz bir olay dengelerin değişmesine sebep olacaktır.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.