Bugünkü
Takvim

Sırlar çözülüyor

Zorunlu olarak Kalliope'nin yatılı misafiri olan Ahmet, ağzını tutmayı beceremez

  • Televizyon
  • 27.05.2012
ABONE OL
Sırlar çözülüyor
"2 Yaka Bir İsmail" merakla beklenen yeni bölümüyle bu akşam atv ekranlarında... Adonis ve Bahar arasında ateş bacayı sarar. Osman, İsmail'i korumak karşılığında, şantaj yapmaktadır. İsmail, Osman'ın istediği yüklü miktardaki parayı nasıl denkleştireceğini kara kara düşünür. Bu arada Hacer'in babasına verdiği süre dolmuştur. İsmail kayınbabasının kararını beklemektedir. Zira Kamil'in İsmail'i 3 gün dağıtıma göndermekten vazgeçmesi, İsmail'in bir daha Midilli'deki ailesini göremeyeceği anlamına gelmektedir. Öte yandan, kendini bir anda Kalliope'nin yatılı misafiri olarak bulan Ahmet, içkiyi fazla kaçırınca ağzını tutamayacaktır.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.