Bugünkü
Takvim

Aslan'a büyük oyun

Asalet, bir kamera şakası sayesinde Aslan'a türlü hokkabazlık yaptırır...

  • Televizyon
  • 24.05.2012
ABONE OL
Aslan'a büyük oyun
, yeni bölümü ile bu akşam atv ekranlarında. Asalet, Aslan'a kamera şakası yapmaya karar verir. Şaka için tutulan biri Aslan'a, Şanslı Tükan programından geldiğini ve bir dakika içinde bin lira kazanmak isteyip istemediğini soracaktır. Maddi sıkıntılar içinde olan Aslan, yarışmayı kabul eder. Aslan'ın soytarı, Beşer'in ise kral kostümleri giydiği yarışmada ikili dükkana gelen müşterileri bu kıyafetlerle, bir dakika süreyle oyaladıkları takdirde bin lira para kazanacaklardır. Onları monitörden izleyen Asalet, kulaklıktan komutlar vererek Aslan'a her türlü hokkabazlığı yaptırır.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.