Bugünkü
Takvim

Derin çaresiz

  • Televizyon
  • 25.09.2011
ABONE OL
Derin çaresiz
Sevilen dizi "", yeni gününde ve yeni saatinde bu akşam atv ekranlarında... Handan oğluna koşmak sarılmak istese de önünde yılların engeli Aylin vardır... Oğluna yakınlaşmaya çalıştığında ise Emir'in öfkesiyle karşılaşır. Handan Emre'sini bulmanın heyecanını yaşarken Kaan'ın hapisteki sorunları ölümcül boyuta ulaşmıştır. Onur bunu öğrendiğinde duruma el koyar. Murat'ın elinde rehin olan Derin çaresizce bir yardım beklemektedir. Derin'in yokluğundan huzursuzlanan Ada onu kontrole gider. Ancak o da Murat'ın eline düşer. Aylin oğlu için eve dönmüştür. Bu sefer de Ömer ortada yoktur. Başlarda Ömer'in yokluğunu önemsemeyen aile zaman geçtikçe endişelenmeye başlar.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.