Bugünkü
Takvim

Ortalık karışacak

Aslan, Asalet Hanım'ın kahvesine uyku ilacı yerine afrodizyak koyunca olanlar olur ve Asalet kendine yeni bir eş aramaya başlar

  • Televizyon
  • 23.09.2011
ABONE OL
Ortalık karışacak
İlk bölümüyle büyük ilgi gören , merakla beklenen ikinci bölümü ile bu akşam atv ekranlarında... Eşi Mehveş'i tavlamak için sürprizler hazırlayan Aslan, Asalet Hanım'ın kahvesine uyku ilacı yerine afrodizyak koyunca olanlar olur ve Asalet Hanım kendine yeni bir eş aramaya başlar. Bu arada Nihale'nin devamlı maske ile dolaşması kafalarda soru işareti oluşturur. Maske olayının sırrını çözen Aslan, Kubat'a enteresan bir ceza verir.

NORVEÇLİ KONUK
Jülide yeni sevgilisi Norveçli Hayde'yi ailesiyle tanıştırmaya getirir. Hayde'nin soyadının Brevik olması, Aslan'a Norveç Canisi'ni hatırlatır. Hayde'yi Cani'nin akrabası zanneden Aslan'ı bir sürpriz bekler.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.