Bugünkü
Takvim

Simge'ye talip var

Hulusi Bey'in Simge'ye bir koca adayı bulduğunu aniden öğrenen Cazibe sevinçten havalara uçar...

  • Televizyon
  • 17.09.2011
ABONE OL
Simge'ye talip var
"" merakla beklenen yepyeni bölümü ile bu akşam atv ekranlarında. Hulusi Bey'in Simge'ye bir koca adayı bulduğunu öğrenen Cazibe sevinçten havalara uçar. Ne var ki Simge'nin başka bir planı vardır. Koca adayı ile tanışacağı yemeğe kendi yerine Cazibe'yi gönderecektir ve kendi hesabına göre hiçbir erkek Cazibe'yi beğenmeyeceği için bu şekilde başkasıyla evlenmekten kurtulacaktır.

GÜZEL BİR FIRSAT
Cazibe ilk önce bu fikre karşı çıksa da bunun Simge'den kurtulmak için güzel bir fırsat olabileceğini fark edip Simge'nin yerine çocukla tanışmaya gider. Kemal'in de olan bitenden şüphelenip Cazibe'nin peşine takılması işleri karıştırır.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.